Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszélgethetnék egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Justagirl05 kérdése:

Hogyan beszélgethetnék egy évfolyamtársammal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy évfolyamtársam aki nagyon megtetszett, de nem merem megszólítani. Nincs közös óránk, így még nehezebb dolgom van. Eléggé félénk típus vagyok, ezért nem tudok csak úgy odamenni hozzá, hogy beszélgessünk. Tudom, hogy sok hasonló kérdést kiírtak már, de a legtöbbnél azt tanácsolták a kérdezőnek, hogy Facebookon jelölje be és írjon rá, viszont nekem nincsen. Remélem érthetően fogalmaztam és tudtok valami tanácsot adni.

2018. nov. 1. 13:28
 1/7 anonim válasza:
57%
Csinálj facebook profilt és ennyi.
2018. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem engedik a szüleim.
2018. nov. 1. 14:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. nov. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok.
2018. nov. 1. 15:43
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb dolog szerintem az az, hogy például szünetben "véletlenül" nekimész és elnézést kérsz tőle majd mondod hogy: Mi egy évfolyamon vagyunk ügye?

Válaszol majd bemutatkozol és innen lehet vinni a beszélgetést akár sulival kapcsolatban is.

Vagy találj ki valami ürügyet ami miatt beszélned kell vele.

2018. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.
2018. dec. 31. 18:03
 7/7 Norton Oomen válasza:
77%
Teljesen hiteles lenne, ha kivárnád, míg elmegy szünetben wc-re és bemennél utána (elhitetve vele, hogy benézted az ajtót és a férfi wc-t keresed). Ettől a pillanattól kezdve mindíg egy humoros élmény jutna eszébe ha meglátna. Márpedig ha egy lányt megnevettetsz, az félsiker!
2019. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!