Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit írjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mit írjak neki?

Figyelt kérdés
Megismertem interneten egy fiút ő Brazíliában él talán 2-3 évvel idősebb mint én január körül kezdtünk el elsőnek beszélgetni teljesen megfogott olyan más volt aranyos de egyszerre vicces is emlékszem összevesztünk mert azt hitte, hogy én szerelmes vagyok belé bevallom nem tévedett sokat de ez nem lehetett szerelem mivel nagyon messze van összevesztünk minden létező helyen letiltott de új instagrammom lett és megtaláltam rajta nincs nap, hogy ne gondolnék rá. K? y letilt. Csak beszélni szeretnék vele mert hiányzik. Mit te Ne értsétek félre nem zaklatni szeretném pusztán tisztázni vele a dolgokat de egyszerűen nem merek írni neki.

2018. nov. 3. 21:38
 1/8 A kérdező kommentje:

Azt még kihagytam,hogy nem merek ráírni mert félek,hogy letilt.

Amúgy 15 éves lány vagyok. :)

2018. nov. 3. 21:42
 2/8 Vivi181 válasza:
Szia szerintem azért tilott le meg nem tetszett neki h szerelmes vagy bele mert lehet h o felenk.
2018. nov. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha magyar vagy szégyeld el magad! Nem keverjük a vért más népcsoportokkal!
2018. nov. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rasszista féreg vagy hármas...
2018. nov. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebben mi a rasszizmus? Őseink is büdös rasszisták akkor mert akárkit nem engedtek be az országba! -_- Idióta!
2018. nov. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amikor olyan embert idiótázol le aki okosabb nálad és tisztában van a szavak jelentésével xD
2018. nov. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát egyáltalán nem! ;) Rasszizmust keverik elég sokan! Azért mert azt mondtam, hogy nem szabad keveredni más néppel más kultúrál és így tovább még nem rasszizmus! A rasszizmus az ha, bőrszín és egyéb tulajdonságok alapján ítéled meg a másikat,felsőbbrendűnek állítod be magad, leszólod a kulturáját stb! Na ez a rasszizmus!
2018. nov. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mi a probléma avval ha nekem nem magyar fiú tetszik? :)
2018. nov. 5. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!