Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tizenéves fiúk ti járnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tizenéves fiúk ti járnátok vak lánnyal?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk az a lány mondhatni teljesen önálló
2018. nov. 4. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Bár inkább 20as korosztály vagyok de én igen, járnék vak lánnyal.
2018. nov. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
86%
Ha a külső és a belső összhangban van akkor simán,plusz nem látná milyen ocsmany vagyok :D 16/f
2018. nov. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Soha!!!


18/f

2018. nov. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kizaro ok, igen
2018. nov. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én mondjuk 21 vagyok, de szerintem igen. Ha szimpatikus belsőre és szép külsőre is (mármint számomra szép, pl átlagos a külseje, de megfog benne valami) akkor igen. De nem igazán tudom azt a szituációt elképzelni, hogy én hogyan tudnék megismerkedni vak lánnyal. Utcán nem ismerkedek, ha utcán vagyok épp fontos dolgom van és nem érek rá, tömeg közlekedést nem használok, neten nem tudom milyen az esélye, pl hogy itt találkozok egy ilyen lánnyal. De ettől függetlenül ha megismernék egy ilyen lányt nem zárkóznék el tőle.
2018. nov. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Persze, nekem sem a legjobb a szemem :)

Ez nem kizáró ok.

2018. nov. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen ha jó lelkű kedves, ez nem kizáró ok, ő is megérdemli a szerelmet, bár kitartás kell hozzá az biztos
2018. nov. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Figyelj... Igaz lány vagyok, de szerintem egyáltalán nem az a lényeg hogy valaki éppen vak, vagy bármi egyéb betegséggel rendelkezik. Sokan alábecsülik azokat akik például vakok. Tudom nem mondok újdonságot, de az, hogy a lány hogyan áll hozzá a dolgokhoz, vagy hogy te nem a hibákat keresed mindenkiben, sokat változtat a dolgokon.
2018. nov. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy vak lány nem látja a külsőd, a belsőd viszont igen. Így a válaszom egyértelműen IGEN!
2020. ápr. 30. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!