Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolják sokan azt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják sokan azt, hogy a kor csak egy szám?

Figyelt kérdés

14 évesen 2 év is sokat számíthat, nem hogy 20. Mégha agyilag egyszinten is lennének, akkor se lenne normálisnak mondható a kapcsolatuk. Beteges.

F



2018. nov. 7. 17:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"A szerelemben a magasság, súly, ..., kor nem számít." tartja az idézet, nos ez mindenkinél másmilyen.

Valakinek a 14 - 16 sok, valakinek kevés, és van akinek semmi. Persze minél idősebb valaki, a kor egyre elhanyagolható különbség lesz (persze úgy értve, hogy 23-25 itt már elnézhető, vagy például 55 - 57 ez már szinte semmi).


Szerintem az mindegy, hogy ki hány éves (nagyjából), a lényeg hogy jól meglegyetek egymással. És gondolom neked is ez a fontos.


Remélem tudtam segíteni ^^

2018. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg te vagy a beteges, hogy ilyen kérdéseket írsz ki. Nem téged választott egy 14 éves, hanem egy idősebb jó pasit? Így jártál.
2018. nov. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az életkor egy szám. A bankszámla is. :/


Viccet félretéve sztem azok gondolák így akik többre tartják magunkat másoknál, hogy nem létezik szebb jobb tökéletesebb mint ők. Úgy gondolják hogy megérettek már mindenre. A mai társadalom jelentős része sajnos ilyen.

2018. nov. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én ezt még csak a mémben/viccben hallottam.

"Age is just a number"

"Jail is just a room"

2018. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2 Szó sincs erről.


Egyszerűen csak úgy gondolom, hogy van egy határ, amit bizonyos kor felett mégha egyébként éretlen is az illető, nem kéne átlépni.

20 éves egy 14-15 évessel? 30 éves egy 16-17 évessel? 50 éves egy 20 évessel? És lényegtelen most, hogy fiú-nő, lány-férfi kapcsolatról van szó.

2018. nov. 7. 17:37
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Miért nem bízod ezt kettejükre, miért akarsz ebbe beavatkozni?
2018. nov. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem avatkozok én bele senki életébe sem, viszont véleményem attól még lehet, nem?
2018. nov. 7. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
53%

#6

Hol avatkozott ő bele bárkinek is az életébe?

2018. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet Te nem szereted ha sokkal idősebb/fiatalabb nálad. De vannak emberek, akik ekkora különbséggel találják meg életük párját. Ha neked nem tetszik, akkor ne így csináld, de nem ettől függ, hogy normális-e vagy nem.


A lányok azért keresnek olykor idősebb pasikat, mert a koruk beli (15-17 , de néha még a 19-22 éves) srácok nem sokkal különböznek egy 14-16 éves lánytól. A fiúk mindig is később komolyodtak meg, de ez az elmúlt 15-20 évben jelentősen kitolódott. Tisztelet a kivételnek. A lányok pedig nem egy hülye kisfiúval akarnak kapcsolatot, hanem olyannal, aki már inkább férfi, mint fiú. Nem csak azért mert már jogsija van, hanem esetleg egy kapcsolatot is komolyabban kezel annál, mint a többség aki csak dugásra tartja a "barátnőjét".


Ez pedig az én véleményem. Ha nekik jó, boldogak, akkor akár legyen közöttük 20 év. Ha a te ízlésed zavarja, nem kell nézni, hanem szó nélkül tovább menni.


Halvány érzésem, hogy téged , mint 15-17 éves fiút az zavar, hogy egy lány aki tetszik nem veled jött össze, hanem egy kicsit idősebbel és a féltékenység beszél belőled. Bocs, ha tévedek, akkor elnézést!

2018. nov. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A kor még mindig nem csak egy szám. Igen, lehet a korkülönbség ellenére is boldog 2 pár, viszont nehogy azt mond már nekem, hogy teljesen okés egy mondjuk egy 15-16 éves lány/fiú és egy 40-50 éves férfi/nő kapcsolata.


És nem, még mindig nem arról van szó, hogy a lány, aki tetszik, idősebbet választott helyettem.

2018. nov. 7. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!