Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen lány jön be?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen lány jön be?

Figyelt kérdés

Külsőleg, pl (milyen fazonú a haja, alak, hang, fejforma, stb.)

És a belső tulajdonságai milyenek legyenek?

Utolsó kérdéskéént mi az, ami általában idegesít egy lányban/lányon? Legyen szó külső vagy belső tulajdonság.


(A kérdés szimpla kiváncsiság, nem kell belőle levonni következtetéseket.)



2018. nov. 8. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van idealom, de nem számítanak feltétlenül ezt előre leszogeznem.

Külső:

Haj minimum vállig érő, szín mindegy

Arc kerek, alak körte, hangot nem tudom elmagyarazni, a legjobban a szerelmem hangja tetszik, de azt nem tudom megmutatni, amit tudok az Sandra (Arabesque), Alexandra Stan, az övéké eléggé tetszik, főleg Sandraé, bájos, picit erotikus.

Belső: okos, de nem okoskodó, szerény, de van benne egy kis rossz is, humoros, empatikus, odaado, bájos, érti a jó (ironikus) humort.


Ami idegesít az belső tulajdonság lehet csak nekem. Arrogancia, gőg, fiús viselkedés, túljátszás.


De mondom ezek nem feltétlen számítanak, tetszett már tökmás csaj is, meg nem is várok el ilyeneket, főleg hogy én se vagyok egy ideális férfi, ez csak az én személyes ideálom.

2018. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 MessorKing18 ***** válasza:

Engem a műköröm visz a sírba. Meg a smink.

Személyiségben csak a i'm barbie girl stílust nem tudom elviselni. Attól kiugrok inkább a vonat elé.

2018. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sok stílus tetszik, főként az számít, hogy passzoljon a lany személyiségéhez.

Hajból nagyon tetszik a dús, mégis egyenes nagyon hosszú és rövid haj is, a göndör és a félhosszú nem vonz. Színe mindegy, de szeretem ha van benne valami extrém, felnyírás, oldalt lenyírt vagy extrém színre festett.

Alak: csak a vékony alkar tetszik.

Hang: teljesen mindegy, inkább a szóhasználatot, kiejtést és a fogalmazásmódot szoktam figyelni, nem szeretem ha pl. falusiasan beszél valaki, azt sem ha szándékosan próbál szofisztikált módon fogalmazni, valamint az sem tetszik ha rágörcsöl valaki a mondataira, nem tudja hogy ezt vagy azt ami az eszébe jut mondja-e vagy sem, mert valami visszatartja.

Fejforma: "szögletes" arc, vagy nem tudom mi a jó szó rá.


Belsőre túl hosszú lenne ahhoz a lista, hogy leírjam. Taszító dolgokból szintúgy.


Itt van pár random Google kép, amiken a lány vonzó számomra:


[link]


[link]


[link]


Tudom, hogy azt írtam a félhosszú haj nem tetszik, de ez a lány eszméletlen számomra: [link]


Meg Palvin Barbi is elég szép, de róla nem linkelek képet, mert Krúbi megtiltotta. :/

2018. nov. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én személy szerint vonzónak találom azokat a csajokat akik ki lógnak a sorból,egyediek. Ha ehez egy komolyabb értemi szint is társul jó alakkal szép arcal akkor kérdés nálkül felcsillannak a szív alakok a szememben, ha érthető a célzás. De azt sem szabad lehagyni hogy ha törődik a jövőjével azt hihetetlenül jó látni, nem veszik el abban a világban mint a vakolat arcú k*ró partnerre vágyók. De ha már itt tartunk, tisztelje saját magát annyira hogy feljebb rakja a lécet, esetleg magasabb elvárásokat támaszt azok felé akik úgy mond meg akarják szerezni.
2018. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!