Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lánnyal kapcsolatos a téma,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Random emberke kérdése:

Lánnyal kapcsolatos a téma, és nem tudom, hogy megéri-e?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Van egy lány, aki tetszik. És a lányt úgy találtam meg, hogy a Facebook kidobta, hogy van pár közös ismerősünk. Nekem meg látásból egyből megtetszett.Így egyik nap elhatároztam magamat, és írtam neki egy ilyen üzenetet, mivel előtte soha nem találkoztunk, és még szóban sem beszélgettünk:Facebookon megláttam a profilodat, és nálad szebb lányt nagyon nem láttam még. Nagyon kedvesnek és szimpatikusnak tűnsz a profilodon, viszont hogy ezt élőben is megtudhassam, volna kedved eljönni valahova? Viszont ha van barátod, akkor nagyon szerencsés lehet, hogy ilyen szép barátnője van :)

És erre írta azt, hogy aranyos vagyok, de sajnálja, van barátja.

Én meg annyit írtam, hogy nagyon szerencsés lehet a srác, és hogy remélem elfogadja a bókot mert komolyan gondoltam. A srácos mondatra írt egy mosolygó smile-is köszi-t én pedig még egy valamit kérdeztem tőle aztán szép őszi szünetet kívántam neki és ő is nekem. Na moat ez a lány tényleg elég szép, és harc nélkül nem akarom feladni a küzdelmet. Rendben, hogy vam barátja, de ha úgy adódik, akkor próbálkoznék nála. Értelemszerűen ha a sráccal sokáig együtt marad akkor nyílván hagyom. Az egyik közös ismerősünk egy volt osztálytársam, aki jó barátom. Kérdésem az lenne, hogy ti hogyan próbálkoznátok ilyen adott dolgokkal?


2018. nov. 9. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az állatok/vadállatok kategóriába írtál.

Szándékos volt?

2018. nov. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mármint mi volt szándékos?
2018. nov. 9. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Van barátja. Mondjuk a kérdés az állatok/vadállatok rovatba került, így fel kell tennem a kérdést, hogy a kiszemelted milyen állat? Csakmert magyarországon ez nemigazán elfogadott.
2018. nov. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy kell átírni a kérdés kategóriáját? Teljesen új vagyok az oldalon
2018. nov. 9. 22:23
 5/6 anonim válasza:
100%

Van barátja. Az, hogy neked tetszik és próbálkozni akarsz nála az a te önzőséged, gyakorlatilag úgy zaklatod hogy nem nyitott erre. Én legalábbis ezt gondolom, és nagyon tolakodó lenne számomra, ha én lennék az adott lány helyében.


Áttenni más kategóriába nem tudod a kérdést de jelentettem, a moderátorok majd átteszik.

2018. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kérdésedet az állat kategóriába írtad. Én soha nem értettem azt, hogy látsz egy lányt és megtetszik, de ha Nálad így van hát had legyen... :D

Beszélgess vele.

2018. nov. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!