Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem vagy folytassam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjem vagy folytassam a beszélgetést messengeren?

Figyelt kérdés
Annyi a sztory hogy van egy lány akit látásból ismerek, régen is tetszett már és akkor írtam is neki de nagyon tő válaszokban válaszolt.. azóta lefogytam és multkor voltam egy rendezvényen és rámírt hogy látott és beszél gettünk is akkor egy keveset, de a beszélgetés abbanaradt. Szerintetek az már jelent valamit ha ő ír rám? Meg ennyi erővel mindenki rámírhatna hogy látott.. Mit csináljak?? Annyira nem megy nekem ez a csajozás.. :/ 17/F

2018. nov. 13. 13:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen
2018. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a semmit mondó választ. :)
2018. nov. 13. 17:36
 3/7 KrIsZAMeNo ***** válasza:
Az igazság ez nagyon sok dolog jele lehet, többet kell megtudnod a dologról. Ha tetszik akkor nyilvánvaló és ha most nem is tudod mit tegyél, a válasz elég egyszerű mindig "LÉGY EREDETI" a lányok utálják a sablon szövegeket, a sablon mozgásokat, minden ami nem te vagy. Kivéve ha olyan lány, aki nem normális. Ha normális magadért fogsz megtetszeni számára, és később azért is fog szeretni.
2018. nov. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Ebböl nem lesz semmi.
2018. nov. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elhíbtam moziba és belement! :))
2018. nov. 15. 08:09
 6/7 anonim válasza:

Szerintem írd azt neki hogy hallod haveer irj mar vissza

és ezutan tuti hogy visszaír és mar sínen is vagy

ez a stratégia csak akkor működik ha totál lezültél és full kész vagy lehetőleg Nemiroff vodkát fogyasztva

öcskös

2018. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Yoda m. ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


Tudod Te is... Mindig az első lépés a legnehezebb. Onnan már csak egyre könnyebb lesz. És valóban, tedd mindig azt, amit a legjobbnak látsz. Ne görcsölj rá... Viszont légy őszinte vele, bármit is gondolsz, mondjad is ki. Legyél önmagad... nem pedig egyfajta "korosztályi" elvárásnak akarjál eleget tenni. Ha így spontán és őszintén kellessz neki, úgyis tudatni fogja veled.

Ha meg nem, ne félj, azt is meg tudod időben... de akkor tekintheted úgy is, hogy nem az eseted.


Jelent-e valamit, ha rád ír? Jelenthet is, meg nem is. Ahhoz keveset tudunk róla, hogy erre lehessen válaszolni. Mert ha pl. írói vénája van esetleg, akkor nem sokat jelent. Ha viszont nehezen ül le, hogy bárkinek is skríboljon, no akkor meg sokat jelenthet. Érted már?


Az ERŐ legyen Veled!

2018. nov. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!