Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ráírtam 12 órája egy lányra....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráírtam 12 órája egy lányra. Folyamatosan fent van de nem látta az üzenetemet. Mit csináljak? Nagyon tetszik. Írjak újra rá?

Figyelt kérdés

A következőt írtam: Szia!

Van kedved beszélgetni?

Azt még hozzá szeretném tenni hogy egy suliba járunk,egy idősek vagyunk de nem osztálytársak és mindig mosolyogva köszön. Kérlek segítsenek.


2018. dec. 31. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
biztos látta, hogy írtál neki, csak direkt nem nézte meg a beszélgetést. lehet most nem akar beszélgetni, vagy nem is akart tőled semmit és inkább úgy csinál, mintha nem látta volna.
2018. dec. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Felejtsd el azt a csajt! Mással beszélget. Keress hozzádvaló nőt, és azzal du..jál!
2018. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálj?

Ne írogass idegeneknek az éjszaka közepén másokra és fogd fel, hogy másnak van élete a messengeren kivül is pl dolga van vagy csak egyszerűen nem akar veled beszélni!


Sőt, azt is vésd s fejedbe, hogy attól, hogy egy nő mosolyogva köszön még nagy eséllyel nem akar töled semmit!

2018. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagy esély van rá,hogy éjszaka más dolga van...😁
2018. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdés rossz, amit írtál neki, erre én sem válaszolnék, ez a semmiből jött van-e kedved beszélgetni, nagyon taszító. Valami konkrétumot kellett volna, nem ezt.
2018. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez direkt egy ilyen húzás,látta hogy írtál neki,csak nem olvasta el (nem kattintott rá) ,nincs pipa
2018. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Történt már velem ilyen. Soha nem írtam vissza, mert nem akartam a fiúkat bolondítani, ha netán belémszeretnének. A másik pedig nem vagyok barátkozó típus és van barátom, másra nincs szükségem. Valószínűleg a lánynál is ez a helyzet. Ezt el kell fogadnod. Üdv.
2018. dec. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azt jelzi fent van, de közben meg alszik.

Nekem is vannak olyan ismerőseim akiknél állandóan azt jelzi, hogy fent vannak, de közben más dolguk van.

2018. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tuti nem akar toled semmit, velem is igy volt mar.
2018. dec. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretem, ha igy irnak ram, inkabb valami frappansabbat talalj ki legkozelebbre, azokra mindig szivesen valaszoltam, meg ha annyira nem is jott be a srac, felkeltette az erdeklodesem.

Kulonben en is ezt szoktam csinalni, ha valaki nem szimpi, de nem akarom neki megmondani/nem szeretnem megbantani. Ne irj neki ujra, az mar gaz lenne!

2019. jan. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!