Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új helyre költöztem hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új helyre költöztem hogyan tudnék könnyen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Szeptemberben költöztem Budapestre és egyre jobban kétségbe vagyok esve. A városban ahol eddig laktam sose volt problémám az ismerkedéssel rengeteg barátom volt (sajnos jó néhany fake barát is) de az új iskolámba nagyon rosszul érzem magam van pár lány akikkel igy elvagyok meg elbeszélgetek de úgy egyikkel se jövök ki olyan jól, teljesen más a mentalitásunk. Sose voltam kitaszitott most se mondanam magam annak de valahogy egyik “klikkhez” sem tudtam csatlakozni és nagyon rossz érzés mert eddig mindig tartoztam valahová most meg csak így lézengek. Már 4 hónapja élek Pesten de a sulin kívül még mindig senkit se ismerek és már nagyon magányos vagyok. Raadasul nem ismerem Pesten a jo helyeket semmit😞 Nincs esetleg valami ötletetek hogyan tudnék könnyen ismerkedni? Bármi tanácsnak örülnék 😐
2019. jan. 1. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Jarj el a sulis barataiddal helyekre, pl szórakozóhely,koncertek vagy menj konditerembe, csinalj valami csapatsportot, nekem innen vannak leginkabb a barataim. De gondolod irj nyugodtan.:) 19l
2019. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!