Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire akarhat ezzel kilyukadni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire akarhat ezzel kilyukadni?

Figyelt kérdés

Van egy legjobb fiú barátom aki talált rólam olyan képeket amin kicsikét kin van a “popsim” mármint a rövid nadrágom direkt rövid azért és ezt elküldte nekem

És szóvá tette ,hogy ő nem szereti ha az adott barátnőjén olyan rövid gatya van. Mert más fiú is látja ami az övé.

És mondta ,hogy én sose tudok úgy felöltözni ,hogy ne zavarja őt.

És utána írta jobb lenne ,ha nem látnák mások.

Rákérdeztem ,hogy ezzel az egészel mire célozz de nem válaszolt🤷🏼‍♀️



2019. jan. 8. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Mar is oltoztetni akar ! es bura alahelyezni ne lasson senki semmit

"FELTEKENY " Mnekulj !

2019. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy tetszel neki,és Féltékeny hogy úgy vagy lefotózva hogy a többi srácnak is tetszik az pl sok lájkot,kommenteket kaphattál a képre,ezáltal neki ez rosszul esik hogy a kiszemeltjére (te vagy) mások is pájáznak,ezért tehette szóvá hogy ez így nem jó hogy a seggedet lássák.De ebben az a legérdekesebb hogy nem is a pasid,szóval hiába van kiakadva.
2019. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak nehogy burkában kelljen járnod ha összejössz vele xdd
2019. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ilyen egy normális srác. Én is ilyen lennék ha lenne barátnőm. Trendi, de undorító az ilyen öltözködés. Ha tudnátok normálisan viselkedni és öltözködni akkor nem lenne bántás. Srác létemre én imádnám ha valaki féltékenykedne mellettem, mert tudom hogy az nem akar elveszíteni. Szóval döntsd el mit akarsz tőle, ne bántsd meg, mert ezek szerint tényleg szeret téged.
2019. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Napokban bevalotta ,hogy féltékeny nem szereti ,ha egy fiú hozzám szól akarcsák rám néz vagy akármi.

És megmondta szívesen összejönne Velem.

De van egy-két dolog ami miatt nem lehetne barátnője most és úgy tudom barátnőt se akar jelenleg akkor miért csinálja ezeket?ha úgyse lehetne most semmi köztünk?


Normálisan szoktam öltözködni csak néha-néha veszek fel olyan nadrágot nyáron.

És többet érzek iránta amit ő is tud. És ez ellenére is legjobb barátok vagyunk. Amikor találkoztam vele akkor megakart csókolni pár nappal ezelőtt.

2019. jan. 8. 15:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, akkor döntsön. Ha akar téged ne csak játszon veled. Én szerintem undorító az olyan öltözködés. Meg is értem ha ilyen, de ha szeret akkor ne csak haverkodjon. Nekem se lehetne barátnőm, elvárások/nem is vagyok macsó gyerek, de ilyet még én se hagynék ki pedig elég viszahúzódó vagyok. Nem nagyon értem ő miért ilyen.. lehet hogy csak szórakozik veled? Vagy talán csak tudni akarja hogy tutira mit érzel? Mert azért egyből én se mennék bele, legalább 1 hónap kéne hogy tudjam hogy tutira szeret-e és én is őt. Szóval ez is lehet egy ésszerű gondolat
2019. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Próbáltam vele megbeszélni ezt az egész dolgot ,hogy ez egész végig így fog menni ,hogy mindig féltékenykedik főleg úgy ,hogy nem lesz semmi se most köztünk.

1-2 év múlva jönne velem össze ahogy elmondta. De ,ha olyan hosszú idő után akkor miért csinálja most ezt ? Főleg ,hogy az se biztos ,hogy lesz valami köztünk.

2019. jan. 8. 15:43
 8/13 anonim ***** válasza:

1-2 év? Akkor felejtsd el, hülye a srác. Remélem nem bántottalak meg, csak magamból kiindulva én az életem árán is megmenteném ha lenne kit szeretni, és nem tudnám elviselni ha más fiukkal dumálgatna meg úgy öltözne hogy más is kilátszik.. A ribis stilusokat eleve se szeretem.

Meg lehet érteni őt is, de ha ennyi ideig nem akar semmit, akkor szerintem hanyagold, de nagyon gyorsan.

ha szeretne már most veled lenne. Ezek szerint max testileg akar kihasználni, ha ugye le akart smárolni.. Szerintem hagyd. Még nekem is lenne annyi eszem hogy ne nyomuljak rá valakire ameddig nem vagyunk együtt meg ilyenek... pedig én 0 tapasztalattal beszélek

2019. jan. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátságot is szép lassan szakitsd meg .

Mert most gondolj bele ,te várnál rá 2 évet és lehet addigra más tetszene meg neki ,akkor aztán sirhatsz majd .

Illetve nem jöhetsz össze most senkivel mert ő féltékeny típus és elintézni hogy szakítsatok .

Inkább hagyd a srácot


L

2019. jan. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok KB erre akartam célozni én is 9-es kiegészített :)
2019. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!