Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a véleményetek a molett lányokról? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval én 170cm magas vagyok és 70kg. Teltebb vagyok de kövérnek nem mondanám magam. Fenékben, combban és csípőben mindig is erős voltam de hasam sosem volt, mindig arányosan néztem ki sose volt olyan hogy valahol kövérebb lettem volna a kelleténél. Sokszor megkaptam, hogy én vagyok maga a ‘homokóra alak’. Szóval azt szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek erről az alakról:)

2019. jan. 8. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

A ducibb, teltebb lányok a gyengéim, nagyon kedvelem őket. Sajnos az a tapasztalatom, hogy sajnos az ilyen lányok nem mernek ismerkedni - bárhogy is próbálja az ember. Félnek, azt hiszik csak átverné őket a srác, stb.

Nem egyszerű ilyen lánnyal összejönni.

2019. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem szexi ha van mit fogni egy csajon. Undorító mikor valaki olyan mint egy csontváz.
2019. jan. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
70kg... pont jó
2019. jan. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Gyönyörű lehet :) Nem kell szégyelni a molettséget!
2019. jan. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát, nekem tetszik, az biztos, viszont, még inkább tetszik, ha a lány, mellé, érzelmesebb, mint én, és szeret ölelkezni, együtt zenét hallgatni, kirándulni, hasonlók. Szóval, hogy konkrétan, kifejtsem véleményem, nincs semmi baj a molett lányokkal.
2019. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Utolsó ezt adom, álmodik a nyomor :/ :(
2019. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Oh, ne aggódj, utánam válaszoló, te is megtalálod, csak keress, ahogy én is ezt teszem, bár ritka az olyan lány, amilyet leírtam, de tudom, hogy van, és én, mindenképpen megfogom találni, akármi legyen is. Szóval, fogadd meg, a tanácsom, ne add fel, és élőben is, nyitott szemmel, de azelőtt, mielőtt odamész valakihez, nem árt várni kicsit, a viselkedésének kiismerése miatt. Tudod, én olyan vagyok, aki lelkileg, könnyen megsérül, éppen ezért, teszek így, viszont, hogy oda menjek valakihez, megfelelő személy kell, és megfelelő személyhez, türelem, idő, keresés. :) Remélem segítettem, ne add fel a reményt :) Se senki más aki ezt olvassa :).
2019. jan. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Pozitiv vay szerencsés vagy. Én visszahúzódó és depressziós, évek óta nem is beszéltem korombeliekkel.. És nem is az én stílusom ők.. De azért neked sok sikert! :)
2019. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát, én is néha, depressziós vagyok, és félénk, az mindig, de, ha akarok valamit, megteszem, ha kell segítség, válaszoló, nyugodtan írj privátba, adok néhány tanácsot, nem csak betű alapú tanácsot, hanem olyan tanácsot, ami pozitív, most viszont, megyek, holnap iskola. Jóéjszakát.
2019. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Heló neked is :) Csak annyit irj hogy hol vannak ilyen lányok itt gyk-n akik nem erőltetett ismerkedni akarnak hanem veszik a farádtságot megismerni.. Na heló :D
2019. jan. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!