Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova vigyem a barátom szülinap...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem a barátom szülinapja alkalmából?

Figyelt kérdés

17.életévét tölti ,sajnos tél van így nm nagyon tudom hova is menjünk ,szeret focizni ,nagyon fázos ,szeret új dolgokat felfedezni,szinte mindenben benne van de azért ne legyen olyan durva ..

Most lesz 1éve hogy együtt vagyunk ..

Szeretném neki felejthetetlenné tenni ezt a szülinapot ..



2019. jan. 9. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Az ágyadba.
2019. jan. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Felejthetetlenné? Csipkés fekete fehérnemű, meg egy átlátszó hálóing, gyenge fény a szobában meg egy pár perc / óra kettesben. Kész is. :D
2019. jan. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szobára ....najo azért ha nem akarja akkor ne .

Mondanám hogy vidd el síelni ,de ott hideg van ,vagyis én sose fazom mert sportolsz és meleg ruhávan vagy .

Te hány éves vagy ?

Mert ha van jogsid ,akkor elvihetnéd egy másik városban lévő élményparkban vagy egy nagy termalba (szauna ,masszázs (azt te is adhatsz neki ) ,medence csúszda).

Vagy meglepetés bulit is csinálhatnál neki ...

Vagy ilyen (nem tudom hogy írják ) szájber jump-ra .Ez ilyen ugrálós és ott jól érezheted magad .

Vagy csak filmezztetekbketten .

Mozi,pláza.

Jégkori.

Nem tudom tényleg ,pedig én is ilyen vagyok nagyjából ,de hirtelen nem tudom .

Focizni én is szeretek ,de pl.foci meccset nézni nem .


16/L

2019. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve együtt vagytok, és esetleg még mindig nem volt (magadra vess) adj néki egy szivattyúzást. Az tuti ajándék.
2019. jan. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!