Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 175,5 cm magasság már nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

175,5 cm magasság már nagyon magasnak számit?

Figyelt kérdés

Tudom van elég sok magas fiú. Viszont én akkor sem utasítok el egy fiút ha max 3 centivel magassabb, bár nekem én kb 4 centis magassarkút hórdok! Viszont annak jobban örülök ha egy fiú 181 cm magas minimum! De a maximum nálam 189 cm körűl van! Persze akár még 192-193 cm-es fiút is beválalok ha meg szeretem! Na és éppen azért tettem fel a kérdést! Mert van egy fiú akibe szerelmes vagyok. És ő ezt nem tudja, de tetszem neki! És ő 178 cm körűl van! Szerintetek a magasságom miatt van rá esély , hogy visszautasíson? Ti leálnátok egy 2,5-3 cm-el alacsonyabb lányal?

17/L ô 17/F



2019. febr. 21. 18:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve ehez a magassághoz 64 kg már nem túl sok? Mert 69 kg vagyok. És van egy kis zsír a hasamon ami látszik!
2019. febr. 21. 18:31
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Komolyan itt mindenki a magasságokat méreget a cselekvés helyett? Ez legyen az utolsó dolog ami befolyásol a párválasztásnál! Egyébként is kit érdekel?
2019. febr. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Neked még nem való párkapcsolat, ha ilyen baromságokon agyalsz...
2019. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyu én bármilyen lánnyal leállnék, mert 166cm magas vagyok :( 18 éves leszek pont egy hét múlva...

De magamból kiindulva szerintem lassan az lesz a cuki, ha a barátnőm csak 1-2cmmel lenne alacsonyabb.

2019. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ha már a magasságról beszélünk. Nekem csak annyi a lényeg, hogy a fiú magasabb legyen nàlam. Ha lehet akkor is ha magassarkú van rajtam! Van olyan barátnőm aki 195 alatt nem ál szóba pasival! És 178,5 cm körüli magas lehet! Na azt nem értem én sem , hogy abba mi a jó xd! De biztos neki valamiért az jön be igazán! Az első 2 válaszlónak igaza van! De a harmadiknak nem tudom mi a problémája? Mert , hogy lányok nagyobb biztonság érzetett éreznek akkor ha olyan fiú van melletük aki magasabb legalább 1 cm-el!
2019. febr. 21. 19:53
 6/10 A kérdező kommentje:
Utólsó előtti 188 14 évesen! Akkor te talán lehetsz olyan magas még , hogy a barátnőm szóba álljon veled :D Magyarúl talán lehetsz 195!
2019. febr. 21. 19:54
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
3. válaszoló vagyok. Az a problémám, hogy gyerekes a felfogásod, mert számolgatod a centiket. A szerelem nem így működik, nem az alapján választunk párt, hogy elég magas-e hozzánk. Aki ezt méregeti, meg ír egy max magasságot, az még nem érett egy kapcsolatra. Annyi idős voltam, mint most te, mikor összejöttem a férjemmel. 153 cm vagyok, ő 185. Soha nem számolgattam, hogy max hány centiss férfi illene hozzám, mert ez rohadtnagy baromság. Az sem érdekelt volna, ha alacsonyabb nálam. Az, hogy a férfinak magasabbnak kell lennie, csak egy hülye beidegződés. Nehogymár a pasi magassága legyen a biztonság meghatározója. :D
2019. febr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem. Én 178-9 vagyok, most miért kell ezen (is) problémázni😂

18L

2019. febr. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha egy fiút egyáltalán érdekel a magasságod, és nem a belsőd, vagy "más tulajdonságaid" felé húz, akkor azzal a sráccal baj van:) Engem pl sosem érdekelne, ha egy lány nálam 20 centivel alacsonyabb, vagy pár centivel magasabb lenne:)
2019. febr. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Neked nem való kapcsolat
2019. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!