Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kihült a beszélgetés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült a beszélgetés?

Figyelt kérdés
Sziasztok, pár napja megismerkedtem egy lányal, a lényeg hogy egy suliba járunk és ráirtam. Meg is volt az első randi, ami hát nem a legjobb volt, nagyon izgultam, sok volt a csend (na nem annyira, de párszor volt). A végén öleléssel váltunk el. A lánnyal nagyon egy húron pendülünk, nagyon hasonlitanak a gondolkodásmódjaink, ugyan azok a dolgok iránt érdeklődünk, meg szép lány is meg minden. Mostanában azonban kihültek a beszélgetések. Messengeren nem igazán tudok miről dumálni. Tippeket kérnék hogy hogyan lendítsem fel a dolgot, ez lenne az első kapcsolatom, és nagyon össze szeretnék jönni vele. 17 éves fiú vagyok, a lány egy ével fiatalabb. A második randira nyitott lenne azt mondta, szóval akkor ott mutassam meg magam? Kicsit már ismerem, jobban fel tudnék oldódni, hova hivjam el stb. Bármi tippet el fogadok, köszönöm.?

2019. febr. 21. 20:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!


Ne hagyd, hogy kihűljön, az a titka - legalább is az elején - hívd el sétálni, beszélgessetek, röhögjetek sokat, (pár jó poént durrants el, vevő lesz a harmadikra is).


Ne az legyen a célod hogy összejöjj vele, hanem hogy jó társasága legyél a csajnak, egy olyan ember aki mellet jól tudja érezni magát.

Ha már randi, legyen vér a ... hogy legalább egy pusszzit adsz neki.


Este hívd el szerintem, sétáljatok egy nagyot, (mondjuk én nem preferálom a kajálást), de ha arról lenne szó akkor a Mekit, kínait kerüljétek. Egy pizzázó sokkal jobb választás, de ott sem a zsúfoltabbik.


Mindenféleképp kísérd el hazáig, másik tipp.

Nézz a szemébe, ha beszélsz vele. Légy nyitott, a legfőbb:


Mindig tudj kérdezni tőle valamit. BÁRMIT.


kb. ennyi, több infóért egy zöld megnyomásával tudsz fizetni. :D

2019. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fontos lány vegye poént, amint nálam vette, láttam rajta intelligens. Egyszerűen totál kreatív morbid baromságokkal írtam rá, nem kicsit imponált neki nem egy szia hogy vagy sráccal van dolga. Használd az eszed.
2019. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!