Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki eléggé tetszik. Sajnos nem volt lehetőségem megismerkedni vele, és mire lett, addigra lett barátnője.

Nem akarom tönkretenni a kapcsolatát vagy valami ilyesmi. Bár nyilván a lelkem mélyén szeretném, ha minél hamarabb szakítanának.

Ha összefutok vele, hogy kezeljem? Sajnos rossz szokásom, hogy akaratlanul is flörtökök, ha tetszik valaki. Ha pedig nem teszem, akkor nagyon elzárkózónak tűnök. Igazából nem ismerem a középutat, sima barátkozásnál, vagy idegenekkel is vagy közvetlen vagy teljesen bezárkózó szoktam lenni.


2019. febr. 22. 23:18
 1/1 anonim válasza:
Próbáld meg lazán kezelni, attól, hogy lett barátnője, nyugodtan megismerkedhetsz vele, és ha jól elvagytok, ha esetleg szakítanak, akármi lehet. Viszont azzal nem kell foglalkoznod, ismerkedésnél, hogy van barátnője, csak olyan szinten, hogy ne nyomulj, szimplán csak add magad. Ugyan ilyen helyzetben vagyok, csak a nemeket megfordítva, bár ebben az esetben a lány rengeteget panaszkodik a barátjára, de én sem fogom tönkretenni, szimplán ott vagyok félig meddig a háttérben.
2019. febr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!