Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön, ha egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön, ha egy lánynak az átlagnál fehérebb a bőre?

Figyelt kérdés
Eléggé fehér a bőröm, majdnem mintha Írországból jöttem volna. Nem vagyok sápadt, az arcom pirospozsgás, a hajam sötét barna. Nektek bejönne egy ilyen lány, vagy inkább a napbarnított a szebb? Tudom, hogy ez fura kérdés, csak mindig is zavart engem, hogy már szinte világítok, és a legtöbb ember közül kilógok.

2019. febr. 24. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Nekem nagyon
2019. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%

Fogadd el magad, és más is el fog fogadni. :)

Nyugi csajszi :)

2019. febr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

Ez nem lenne kizáró ok, nem indulna hátránnyal sem. Sőt, most hogy így át gondoltam a világosabb bőr picit előny is, de nem feltétlen.

Az meg, hogy valaki kilóg az emberek közül az pláne nem gond. De ha csak a hófehér bőrödre érted akkor nem nagy dolog.

2019. febr. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hú nekem nagyon tetszene mert neken is elég fehér, és könnyen leégek meg ilyesmik :D

18/F

2019. febr. 25. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahh, szerintem gyönyörűek az ilyen lányok 😀 és szerintem "kaposak" is :) főleg ha pl kék szem társul mellé 😀
2019. febr. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

En szinten ilyen adottsegokkal vagyok megaldva😂 plusz kekes zold szem..

Szerintem nincs vele baj 16L

2019. márc. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én is odavagyok a hófehér bőrű lányokért ;)
2019. márc. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!