Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináltatok, amikor a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltatok, amikor a párotoknak eltört valamije, gipszbe került, baleset érte?

Figyelt kérdés
A barátomnak eltört ma a lába edzésen, combig begipszelték :/ Amellett, hogy persze nagyon megijedtem és sajnálom, az is aggaszt, hogy nem tudom mi lenne neki a legjobb ebben az esetben. Holnap egyből suli után elmegyek hozzá, de nem tudom mit csináljak, hogy a legjobban érezze magát ebben a helyzetben és a következő időszakban. Milyen közös programokat tudunk csinálni? Hogyan tudnám segíteni? Velem és a közvetlen környezetemben nem történt még ilyesmi, ezért vagyok tanácstalan.
2019. febr. 27. 23:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sok programod tudtok csinálni, mert gondolom ő csak feküdni tud. Nézzetek filmet, vigyél a kedvenc kajáiból, rágcsáiból.
2019. febr. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tényleg elég korlátozottak a lehetőségek. Nálunk a páromnak szakadt a bokaszalagja, a fekvésen kívül sok mindent nem tudott csinálni. Filmeztünk, sorozatoztunk sokat, ha szeret videojátékozni akkor azt is lehet, esetleg valamilyen társas, bár az már nehezebb, vagy kártyázzatok. Lehet sokat beszélgetni, meg hát kérdezd, miben tudsz neki segíteni, néha az is rengeteget számít ha viszel neki egy pohár vizet.
2019. febr. 28. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem csak simàn latogasd meg, vigyél neki egy kis nasit, innivalót vagy gyümölcsöt, amit szeret. Legyél ott mellette, segíts ha kell valami.

Nagyjából ennyi. Programnak max filmezni, kartyazni beszélgetni tudtok.

De ne gondold túl, bőven elég, ha látja, hogy aggódsz érte és mellette vagy.

2019. febr. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Filmek , kaját főzől neki már ha tudsz ha nem akkor jó kis szendvicset . Ennyi egy törött lábú ember programja.
2019. márc. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat kb az amit a tobbiek irtak... De szerintem nem banna ha odalent is kenyeztetned neha egy kicsit ;)
2019. márc. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!