Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy ha egy képet akartok kérni egy lánytól, akkor 10/9 filtereset küld cica és más állati fülekkel retusáltan?

Figyelt kérdés
Mindig ez lesz a divat már? Így teljesen másképp néz ki valaki...
2019. márc. 1. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Ha olyan csajt fogsz ki akkor ne csodalkozz ha olyan kepet is kapsz. Amugy nagyon car kategoriaba irtal tudtad?
2019. márc. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Aki ilyet küld azzal ne állj szóba. Úgyse gondolná komolyan veled.
2019. márc. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%
Úristen... Abba még bele se gondoltatok, hogy a filteres képek megszepítik az embert? Nincs elég önbizalma és filterrel szebbnek érzi magát. Ebben a világban ez miért lenne baj???
2019. márc. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%

És ha meztelen kedves utolsó*?

-akkor is ezt mondod?

2019. márc. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Volt egy lány aki folyamatosan írt nekem meg magátol küldte a selfiket amin snapchet filterek voltak, Instagramra is csak filteres képeket rak fel egyszerűen annyira taszíttó és zavaró lett egy idő után, hogy már reagálni se akartam rá, küldtem egy :D szmájlit és ignoráltam. Oké, snapen küldjön az szerintem jópofa meg simán belefér hisz ott talán lényeg is maga a filter meg a vicc, de nemár, hogy ilyen képeket rakjon ki nyilvánosan vagy profilképnek. Nagyon kínos én kinevetem az ilyet :D
2019. márc. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Azt nem mondtad milyet küldjön...

Teljesítette a feladat rá eső részét:"Küld képet" Küldött. Komolyan ti semminek sem tudtok örülni?!

2019. márc. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Engem nem idegesít, mivel nem vonzódom 14 év körüli kislányokhoz, mivel nem vagyok pedofil, tudtommal csak ebben a korcsoportban népszerű ez szerencsére, ha valaki ennél idősebb és ilyenekre van ízlése azzal eleve nem állok szóba
2019. márc. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Inkább aza szánalmas, hogy mindegyik fiú képet kér ami elég pofátlanság, és a végén még ők vannak megsértődve...
2019. márc. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3nak igaza van. Filterrel valahogyan tényleg szebbnsm tununk. Le lehet pontozni, csak válaszoltam a kérdésre:)
2019. márc. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De nekem ne szebb legyen képen, hanem reális. :)
2019. márc. 2. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!