Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy találjam meg a fiút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találjam meg a fiút?

Figyelt kérdés

Pár napja a buszon láttam egy fiút, aki feltűnően nézett és egyszer egyszer rám mosolygott, én szintén ezt tettem vele. De az a baj, hogy mire összeszedtem a bátorságom, hogy közeledjek felé, leszállt. Így hát nem tudok róla semmit, csak hogy hogy néz ki és hogy hol szállt le.😔 hogy tudnám megtalálni?

17/l



2019. márc. 2. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megint abban az időpontban azon a buszon lenni. Lehetséges feltűnik a srác is:)
2019. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, csak az a baj, hogy napközben volt és olyankor még sulim van alapból😔
2019. márc. 2. 23:09
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha esetleg megint összefutok vele mit csináljak/mondjak hogy ne legyen olyan gáz az egész szitu?
2019. márc. 2. 23:10
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Bármennyire is tetszik a fiú, ha netán találkoztok, várd meg, hogy ő közelítsen, ő szóljon előbb hozzád. Ellenkező esetben olcsó zsákmánynak IS tekintHET...

F.

2019. márc. 3. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
az a pár napja ugye tegnap volt? :DDD
2019. márc. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Utolso elottire ne hallgass, a fiuk ugyanugy szeretik, ha a lanyok kozelednek, es sokszor nem is merunk odamenni a lanyokhoz. Egy hete lattam egy lanyt a buszon, bukosisakkal a kezeben, es azota sem tudom kiverni a fejembol... de sajnos korabban szalltam le, mint o, es elotte nem mentem oda hozza. Remelem, ujra latom ot valamikor
2019. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ismerkedj meg a sofőrrel
2019. márc. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azóta mi lett?
2021. dec. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tényleg azóta mi lett?
2021. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!