Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy lány (szinte)...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lány (szinte) egyfolytában mosolyog úgy, hogy fogszabályzója van?

Figyelt kérdés

Alapból is nagyon mosolygós lány vagyok. Ha összenézek egy random emberrel a suliból vagy az utcán simán rámolygok. Viszont egy éve kb. lett fogszabályzóm ami eddig nem is zavart de egyik osztálytársam jelezte, hogy nem kéne a fogaimat villogtatni így, hogy egy “undorító fémdarab” van a számban.. persze tudom, hogy nem a legesztétikusabb de tényleg ilyen visszataszító?

16/L


2019. ápr. 3. 16:21
 1/10 anonim válasza:
76%
Szerintem aranyos általában, ha egy lánynak fogszabályozója van, azért meg ne legyél más, mert valaki azt mondja...
2019. ápr. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az igényesség jellemzi az ilyen lányt, mármint ápolt megjelenésre törekszik, ha már van fogszabályzó, én is tervezem 23 éves fiú létemre. Nyilván még nem elég érett az a fiú, hogy felfogja, hogy miért is hordasz fogszabályzót, később majd megérti.
2019. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Ha figyelsz arra, hogy ne akkor mosolyogj, amikor kajas a fogszabid, akkor semmi gond, mosolyogj csak ;)
2019. ápr. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonymousreview60 ***** válasza:
89%

Nem, mert ha amúgy szépek, ápoltak a fogaid, akkor a fogszabályozód azt mutatja, hogy:

1. Szabályos fogsorod, még szebb mosolyod lesz.

2. A családod és te igényes vagy az ápoltságra, tesztek az egészégért. Könnyebb lesz tisztítani, tovább maradnak jó állapotban.

3. Van rá pénzetek, időtök.

2019. ápr. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem irtó cuki!
2019. ápr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Mosolyogni nem bűn. Mosolyogj helyettem is, én pont az ellenkezője vagyok.
2019. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én személy szerint irtó aranyosnak találom a fogszabályzós lányokat és szerintem úgy a fiúk többsége szintén annak tartja. Az osztálytársad csak simán egy bunkó paraszt, ha ilyet mond. :)
2019. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is cuki :D

Csak az ilyenekkel ne foglalkozzz velük! Ne miattuk valtozz meg..

2019. ápr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan mosolyogj tegyél magasról mások véleményére! Nekem is van fogszabályzom, addig sem voltam mosolygós amíg nem volt így meg föleg nem de rájöttem hogy oly mined hogy ki mit gondol mosolyogni kell.

16L

2019. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi visszataszító nincs ebben.
2019. ápr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!