Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kikérni a véleményet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kikérni a véleményeteket egy eléggé fontos témában. (számomra) Szóval?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 8 hónapja vagyunk együtt, és ő már eléggé ráfüggött az első szex témára. Ő már késznek érzi rá magát lélekben testben egyaránt, én még viszont nem érzem, hogy érett lennék rá. Szerelmes vagyok belé, mindennél jobban szeretem, de nem érzem, hogy kész lennék az első alkalomra. Gondolatban már rengetegszer játszottam le magam előtt a jeleneteket, amik mindig jól végződtek. De ha így tényleg belegondolok, és nem csak a képzeletemmel játszom, akkor nem tudom bele képzelni magamat abba a helyzetbe. Mit gondoltok erről? Én vagyok rossz állásponton, vagy ő akarja elsietni ezt az egészet?

16/L



2019. ápr. 12. 16:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy kész, nem vagy kész. Vagy elfogadja a barátod és vár, vagy ennyit ér a kapcsolatotok.
2019. ápr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Majd akkor szexelj, ha készen állsz.

Ha nemtud megvárni, akkor nem érdemled meg a srácot...

2019. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
#2 Fordítva. A srác nem érdemli meg a Kérdezőt. :)
2019. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
#1 Remélem amiatt nem fog szakítani, mert várnia kell..
2019. ápr. 12. 17:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezért szakít, akkor ezzel magát minősíti és bebizonyítja, hogy nem szeret téged.
2019. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szerintem is várhatsz még. :)
2019. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 Én úgy gondolom hogy az ideális, az olyan 17-18 éves korban lenne. Aztán lehet csak én gondolom így. És ez is érdekelne, hogy szerintetek, mi az ideális kor?
2019. ápr. 12. 17:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

17 évtől kezdve szerintem .

Én is 16 vagyok és még én se erzem hogy erett lennék rá .

2019. ápr. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Te érzed, mikor szeretnéd. A barátodnak pedig kötelessége elfogadni, ha szeret téged. Leghamarabb 17 évesen kéne, de ha később érzi késznek magát az ember, akkor természetesen később.

Esetleg amíg nem számod rá magad, a petting jó megoldás. A kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad. És segít abban is, hogy felkészüljetek a tényleges szeretkezésre. Csak arra figyeljetek, hogy mindig legyen vagy rajtad vagy rajta fehérnemű, hogy biztosan ne legyen gond.

2019. ápr. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#8 Ha gondolod, írhatsz privátban
2019. ápr. 12. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!