Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor ez most csak egy egyszer...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor ez most csak egy egyszeri alkalom volt?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki régebben osztálytársam volt, de elment valami okok miatt egy másik suliba és 2 évig semmit se tudtam róla. Annyit kell róla tudni, hogy anno kilencedikben nekem nagyon tettszett, néhányszor randiztunk vele volt az első csókom, de csak kihasznált és kidobott.

A lényeg most az, hogy kb februárban elkezdtünk újra beszélniés akkor taliztunk is és elmentünk bulizni együtt. Azóta viszont gyakran volt az, hogy megbeszéltünk talikat de nem jöttek össze és végül a srác azt mondta, hogy mi lenne ha ő felmenne hozzám (mert más más városban lakunk). MOndtam neki persze és úgy is alakult, hogy egyedül voltam otthon.

A srác megjött , lementem érte a vasút állomásra, haza buszoztunk vele. Otthon meg mutattam neki a szobáját ahol alhat és leültünk vele kicsit így beszélgetni. Aztán lementünk boltba kajáért meg borért. Haza fele a srác elkezdte nekem fejtegetni azt, hogy miért is tett akkor úgy ahogy tett kilencedikben. Én persze nem tudtam neki elhinni így volt egy kisebb veszekedésünk. Otthon kajáltunk és ittunk. És aztán szerintem a srác lerészegedett kicsit és majdnem sírva kezdte el nekem mondani, hogy mennyire hiányoztam neki, és én vagyok a legokosabb ismerőse és hogy szeret meg abban a 2 évben amikor nem látott nagyon akart írni, de nem tudott ürügyet találni.Aztán a srác kicsit rosszul lett és hányt a wcben és ott is ezerrel mondta, hogy bocsánat, hogy így látsz meg ,h ogy annyira szeretlek annyira akarom hogy itt legyél nekem mindig. Miután már legalább lábra tudott állni felvittem a szobájába és hát féltem egyedül hagyni így befeküdtem mellé.

Ekkor elkezdett ölelgetni meg csókolgatni és én mondtam neki, hogy én nem szeretnm és végül meg se történt csak ilyen nyali-fali volt. Közben is persze röpködtek a szavak, hogy együtt kell lennünk meg én meg ő az úgy a jó és hogy ő nélkülem nem fogja bírni.....

Másnap reggel meg úgy viselkedett, hogy mi sem történt volna vvagys hát egyszer mondta, hogy jó volt az este és, hogy ő nagyon élvezte és ennyi. Én meg megkérdeztem tőle, hogy az esti szavakból kb mennyit hihetek el neki és ő mondta, hogy miért ne hinném el attól még, hogy részeg volt őszinte voltés direkt ivott annyit, hogy el tudja mondani azokat a dolgokat. És még annyit hozzá tett , hogy döntsem el én, hogy elhiszeme vagy sem...

Szerintetek csak egy sima 1 éjaszaka dolog volt?



2019. ápr. 13. 16:32
 1/3 A kérdező kommentje:
ja igen az oka meg arra, hogy miért tett akor úgy ahogy: az anyja akkor nagyon alkohol függő volt és alig foglalkozott velük és a srác nem tudott megbízni a saját anyjában sem. Aztán mindenüket elvették mert a cégük csődbe ment és költözniük kellett csomószor.És hát az ő szavai alapján nem tudott megbízni senkiben és megijedt amikor valakiben megbízott és megnyílt neki , mert úgy gondolta, hogy az az ember meg elfogja mondani mindenkinek mindent...
2019. ápr. 13. 16:36
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

kifogtál te is egy alkoholistát.

Gratula.

2019. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
az ám a jó este ha valaki dedósra issza magát , mert nem tudja mennyit bír felnőtt ember létére , főleg egy lány társaságában. Hát ennél jobban a dugást elcseszni senki sem tudja !! Balek srác fújjjjj !
2019. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!