Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne bejelölnöm őt ezek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne bejelölnöm őt ezek után snapchaten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy fiú, aki egész gimi alatt tetszett nekem, de soha nem lett belőle semmi, mivel még csak beszélgetni sem beszélgettünk egyszer sem. Elballagott ő is, majd én is. 4 éve abszolút nem láttuk egymást. Ma viszont összefutottam vele, és ugyanazt éreztem, mint akkor, a gimiben minden egyes alkalommal. Már egy ideje megvan a száma (soha nem zaklattam őt, ne gondoljon senki rosszra), és eljátszottam a gondolattal, hogy milyen lenne bejelölni őt snapchaten, lévén, hogy se facebookja, se instagramja nincs. Viszont félek. Nem tudom ismer-e, vagy mennyire helyes ez egyáltalán, vagy úgy magában véve mire is számítsak.

A segítséget előre is köszönöm!


2019. ápr. 15. 18:56
 1/5 anonim válasza:

Szia ^^

Az a baj, hogy nem tudattad velünk, hogy milyen kapcsolatban voltál az illetővel akkor, amikor tetszett neked. Személyesen beszélgettetek? Vagy csak messziről sasoltad és vártad, hogy lépjen? Esetleg komoly baráti/flörti viszonyban voltatok?


Azt sem sikerült nekem leszűrnöm, hogy amikor találkoztatok (nemrég), köszöntél neki és beszélgettetek, vagy csak nézted, hogy "hú! itt van a gimnáziumból a szerelmem"


mert ha alapból nem voltatok beszélő viszonyba és még a köszönés sem esett meg, akkor szerintem nem nagyon tudja, hogy ki vagy. szerintem akkor élőben próbálj vele megismerkedni, mint két idegen ember, vagy pedig ha bejelölöd akkor is úgy írj rá (vagy amit szeretnél), mintha egy friss kapcsolat kezdete lenne.


ha már ismeritek egymást közelebbről és az utóbbi találkozásnál is volt köszönél/beszélgetés, akkor ismert téged, ez nem kérdés. ilyen esetben persze jelöld be és írj rá valami olyan indokkal, hogy nincs e kedve egy kávéhoz vagy valami ilyesmi:)


remélem tudtam segíteni. mindenképpen írd majd meg, hogy mi volt!

2019. ápr. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha nem beszéltünk, csupán egy közös képünk van, ennyi. Viszont én is vétettem előtte hibákat, amikkel elárultam magam, és ő is adott olyan jeleket, amikről tudtam, hogy tudja, hogy tetszik nekem. Ennek ellenére akkor nem léptem, mert barátnője volt. Most nem tudom, mi a helyzet. Találkozni nincs ahogy találkozzunk, hacsak össze nem futunk még egyszer. Ez a találkozás is olyan volt, hogy először fel sem fogtam, hogy ő az, csak egy másodperc után esett le, viszont úgy vettem észre, hogy ő is meglepődött kicsit.
2019. ápr. 15. 19:39
 3/5 anonim válasza:

*előző vagyok*


szerintem akkor nincs semmi veszve. jelöld be és nyugodtan írj rá.. a helyedben tuti próbálnám minél jobban megismerni.. vagyis ha annyira tetszik neked, hogy komolyan meg szeretnéd ismerni. remélem össze fog jönni valami, mert én szurkolok:)

2019. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És ilyenkor csak jelöljem be, és annyi, vagy illene írnom valamit neki? Nem tudom, hogyan cselekedjek, mert még soha nem volt kapcsolatom, és mindegyik apró, tényleg apró kezdeményezésem is kudarcba fulladt másoknál. Talán ezért nem is léptem soha vele szemben.

Egyébként köszönöm, hogy válaszoltál! :)

2019. ápr. 16. 06:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Abba nem fogsz belehalni, ha bejelölöd. Kérdés, hogy megismer és visszaigazol, vagy sem. Ha visszaigazolt és szeretnél, írj neki, de az is lehet, hogy majd ő ír rád. Az, hogy eddig minden próbálkozásod sikertelen volt, nem azt jelenti, hogy ez is az lesz. A puding próbája az evés. Ha nem sikerül, elengeded és tovább lépsz.
2019. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!