Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja voltunk egy centerben és össze találkoztam a volt barátommal és a legjobb barátjával. Tök jól elvoltunk. Később haza jöttem és a volt barátom felhívott, jóban vagyunk, de ennyire azért nem gondoltam. De elméletileg ő utál engem, de ezek után nem hinném. Szerintetek mi lehet a háttérben?

2019. ápr. 15. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos felkavartad benne az érzéseket. Meg írtad, hogy tök jól elvoltatok, ez még ráadás is. Nem utál, szerintem csak utálni szeretne, de nem tud, és erre biztos ő is rájött, másképp nem hívott volna. Vagy csak össze van zavarodva, de attól még a többi érvényes.
2019. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha vonzódsz hozzá, hagyj szabad folyást az eseményeknek...

F.

2019. ápr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!!! Ennek orulok😁
2019. ápr. 15. 22:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Bizonyára jól esnek a Neked kedvező hírek, de azért légy óvatos.

Ezt azért tanácsolom, mert oka volt annak, hogy (Te írtad) gyűlölt (valóban gyűlölt?). Ha ő hagyott el Téged - nem fog ez részéről megismétlődni?

Öntsetek tiszta vizet a pohárba egy komoly beszélgetéssel.

2019. ápr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!