Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lány a legszimpatikusab...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik lány a legszimpatikusabb a három közül? Melyikkel járnátok ha muszáj lenne választani? Lányok, ti melyikkel barátkozmátok? Melyik a legkevésbé szimpatikus?

Figyelt kérdés

1. Nem kifejezetten okos, de ezt kompenzálja a külsejével. Hosszú szőke haj, kék szem, jó alak, viszonylag erősen sminkkel. A vígjátékot és a romantikus filmeket szereti, zenéből a popot (Pl: Shawn Menes). Szeret vásárolni, plázázni, mozizni. Öltözködési stílusát tekintve, általában szakadt gatyát és sokat mutató ruhák. Szeret discóba és bulik a járni. Dohányzik + piercing.


2. Átlagos külső, vállig érő világosbarna haj, szereti a horrort és a krimiket. Egy gimnázium általános tagozatára jár. Az öltözködésében nincs semmi extra, általában farmert és pólókat/pulcsikat hord. Szereti a rertó és az electro zenéket mint Pl: Beatles, Caracan Palas. Sok filmet néz, de olvasni is szeret. Nincs káros szenvedélye,de néha kicsit értetlen, általában n minden mindegy neki.


3. Fekete/festett piros (mindenki választhat, hogy neki melyik tetszik jobban) rövid, frufrus haj, általában fekete ruhákat hord, valamilyen más színnel keverve. Alacsony, kicsit "lázadóbb" a stílusa. Szeret rajzolni, sztorikat kitakálni és írni. A Rock és az emo zenét szereti. (Pl. MCR, Green Day, Toiko Hotel). Az egyik fülében három, a másikban két fülbevaló van. Néha kicsit lusta, vitahelyzetben mindig határozottan kiáll a véleményéért, nagyon makacs.


2019. ápr. 19. 18:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

2- ik.

Az ilyen lányokból nagyon kevés van sajnos.Hátha a sors egyszer összehoz vele.

2019. ápr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A második hölgy a befutó. Hasonló lányokat keresek. Nem sok sikerrel…

17/f

2019. ápr. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez alapján egyik se. Talán a második, mert sok filmet néz, de a nihilista embereket se szeretem.
2019. ápr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont, hogy sok van a 2-es típusból, csak nem veszik észre őket. Vagy az 1-est választják. (Tapasztalat, én is 2-es vagyok, bár a Beatles-t nem szeretem.) A 3-asok meg általában a magukfajta rockerekkel jönnek össze.
2019. ápr. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
3-as. Az 1-esnek egy maszk az egész élete, és túl primcsó, hogy észrevegye. A második a "lassú víz partot mos" típus, akit záros határidőn belül egy másik pali ágyában fogsz találni. 3-as meg fogja becsülni a kapcsolatot, és egy vadállat az ágyban.
2019. ápr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2. Es a 3.
2019. ápr. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az amelyiket érdeklem
2019. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

1-est


És én legalább őszinte vagyok

2019. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, milyen jól leírtad az egész lényem a 2.-al :'DD De úgy tényleg, szinte az összes sor kiköpött én, hűha

Szerintem a hozzám hasonlókkal, a 2.-es típusúakkal tudnék kijönni a legjobban, de nem vagyok előítéletes, ha a 3 fajtából barátkozni akarnának velem, egyiknek se mondanék nemet, természetesen c:


17/L

2019. ápr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a személyeket ismered? Olyan konkrétumokat írtál, hogy azta:D

1es típusú embereket alapból nem szeretem, de a pasik annál inkább az olyanokra buknak. Igazából az 1esen kívül a többivel barátkoznak.

2019. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!