Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Utál a barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Utál a barátom apukája csak azért, mert szerinte nem vagyok szép.

Figyelt kérdés
Szerinte nem vagyok igazi nő, mert nem vagyok az a plázacica típus, ami a mai szépségideál. Nem vagyok olyan nagyon csúnya sem, magas vagyok,hosszú hajam van és nem annyira cérnavékony, de viszonylag vékonyabb testalkatú vagyok, csak a csípőcsontom szélesebb kicsit. Igénytelen nem vagyok, viszont nem sminkelek, nem festem a hajamat meg nem teszem ki mindenemet. Mindig hangoztatja a barátomnak amikor ott vagyok még a hátam mögött is, hogy az ilyen plázacica típusú lányok az igazi nők és milyen szépek meg van egy osztálytársa, aki úgy néz ki és mondogatja a barátomnak, hogy miért nem hívja meg hozzájuk, mikor fog már jönni. Meg van egy rokona, akinek szintén úgynéz ki a mostohalánya és azt is mondogatja, hogy ugyan miért nem jár oda hozzájuk. A barátom meg nem mond rá semmit, nem véd meg csak hallgat. Már mondtam is neki korábban, akkor azt mondta ne foglalkozzak vele, mert ő engem szeret, de mostanában meg gyakran kritizál ugyanúgy, mint az apja, hogy hogy nézek ki még hogy aki külsőre ítél nem járna velem. Az anyukájával nincs gond, ő pont azt mondta mindig ilyen lányt szeretett volna a fia mellé, mert egyébként mindenben segítek a barátomnak meg kiállok mellette ha kell. Jobb tanuló vagyok nála és segítek neki a tanulásban is hogyha kell. De az apja ezt nem nézi, látványosan utál meg érezteti velem, hogy nem szívesen lát és azokat a lányokat szeretné inkább mellé. Mit csináljak? Most ez tényleg ennyire számít? Nyilván a barátommal járok nem vele, de nagyon rossz, hogy ezt majdnem mindig érezteti velem.

2019. ápr. 19. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Pedig ha tudná, hogy te vagy az IGAZI nő...
2019. ápr. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Igazad van nem az apjának akarsz tetszeni,hanem a barátodnak!Az anyukája szeret,és a fiú is!Hidd el,majd ha a felesége leszel a barátodnak,na majd akkor fog az apja megbecsülni,ugyanis te nem fogsz ágybabújni mással!Bár az fura hogy nem véd meg a barátod!Egyszer sem mondta az apjának,hogy te a barátnője vagy,és ne beszéljen így rólad?Nem értem,az apja mit akar a tini pics@kkal?!Úgy sem ő fogja leélni velük az életét!A barátod anyukájával már beszéltél,hogy neked ez rosszul esik?Hidd el,te így vagy tökéletes ahogy vagy ♡!Nehogymár egy apuka véleménye miatt változtatnod kelljen magadon!
2019. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátod szemszöge itt a lényeg, nem az, amit az apja mond. Itt jött volna az, hogy akkor ne menjetek oda, találkozzatok máshol. Viszont mivel nem áll ki melletted a párod, sőt, kezd olyan lenni, mint az apja, inkább mást tanácsolnék. Egyértelmű, hogy nem szeret, bármit is mondanál erre, a viselkedése engem igazol. Aki szeret, az úgy szeret, ahogy vagy. Jobb lenne, ha szakítanál.
2019. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

El tudod képzelni az életedet egy ilyen leendő após rokonaként? Én nem. Hiába laknátok külön, mert néha-néha úgyis meglátogatnátok egymást. Ráadásul a barátod is kezd ilyen húrokat pengetni és nem is szól az apjára ...

Szakíts.

F.

2019. ápr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen, az anyukájával már beszéltem erről. Mondta is neki, hogy hagyjon békén, de erre meg azt mondta az apja, hogy ne szóljon bele, ő is hogy néz ki.
2019. ápr. 19. 22:27
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy lehet egy apa ennyire k*rv@ imádó.Már bocsánat a kifejezésért!De hogy már az feleségének/élettársának is odavágj@ hogy hogy néz ki,na az már tényleg sok!Akkor mi a fr@ncért jött össze vele!
2019. ápr. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Te és az a férfi aligha lesztek valaha is jó viszonyban. A fiúd pedig habozik (?).
2019. ápr. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A párod Vaterja egy bunko paraszt!


Nekem a leirásból inteligens kedves lánynak tünsz, ha ezt ök nem értékelik akkor szerintem ne folytasd.


Es szerintem gondolkoz el hogy vele akarsz-e maradni, mert te is irtad hogy a pasid is kritizál, ami már tényleg nem szép dolog.

2019. ápr. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nem felnőtt ember és apa sem, inkább egy mentálisan beteg vén f0sz !
2019. ápr. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon csak ebben méri, hogy ki igazi nő meg csak az a fontos neki, hogy hogy ki hogy néz ki. Egy ismerősömről is beszélgettünk, hogy császármetszésel szült, de szerencsére jól van ő is meg a baba is és arra meg azt mondta, hogy akkor az majd már ne hordjon bikinit, mert mindig látszódani fog a helye és az hogy néz már ki. Egy édesanyáról ilyet mondani azért elég durva. A modelleket meg mindig mutogatja az újságban, hogy milyen jól néznek ki, meg mondogatja, hogy ilyenek az igazi nők.
2019. ápr. 20. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!