Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Anotalk-ról valaki tud vélemén...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anotalk-ról valaki tud véleményt mondani?

Figyelt kérdés

Jó/rossz?

Mennyien vannak akik csak hülyülni "mennek oda"?

Mik a tapasztalataitok?

Nektek sikerült már ott megismert fiúval/lánnyal talizni?

Lett esetleg belőle valami?

16/f



2019. ápr. 21. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Kb. mindenki csak hülyülni megy oda, a legtöbb válaszoló fél perc után lelép. Felesleges ilyen marhaságokkal foglalkozni, ismerkedni személyesen lehet.
2019. ápr. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
hígfosadék
2019. ápr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg sok a k*csög főleg a fiúk közt. A lányoknál meg a "szia, kor?"-féle idióták tudnak kikészíteni. Na mikor másfél órája beszélsz valakivel majd szó nélkül lelép, az is el tudja ám venni az ember kedvét.

Ettől függetlenül ismertem már meg ott normális embert is, sőt tudok olyat aki ott ismerte meg a feleségét :) szóval egy próbát megérhet csak legyen türelmed a hülyékhez :D

2019. ápr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%

Én is felmentem ilyen céllal, vagyis "hülyülni" aztán megismerkedtem véletlen egy lánnyal, akivel aztán hónapokig beszélgettünk éjjel-nappal, de messze laktunk és csak azért nem lett több belőle...

Szóval ha van elég szerencséd meg időd, akkor megér egy próbát ;)

2019. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én kb fél évente járok fel oda, egy órára, bőven elég belőle. A legtöbb "lány" is fiú ott. Nem igazán érdemes már oda beszélgetni se járni. Nem jól kezdesz egy beszélgetést már megy is tovább volt olyan, mikor 17 évesen a korom írtam csak le és lépett is ki. Se egy köszönés se egy indok. Mindenhol általában Szia, kor?? Szia, neved?? *Megírod* Kor??

Volt olyan, mikor 2 órát voltam ott, mert unatkoztam, 1 emberrel sem beszéltem 5 mondatnál többet. Néha ha meg rá akadtam egy egy értelmesre, akkor meg mindíg megszakadt, pl elment a netem, rá nyomtam véletlen a vissza gombra vagy valami. Volt olyan, hogy egy szegedi egyetemista lánnyal beszélgettem és tök kedves volt meg minden, kicsit bele is zúgtam, erre megszakadt, pedig beszélgettünk pár órát és már ott tartottunk, hogy át mehetnénk máshova beszélni és erre elment a netem.


Volt olyan is, hogy megismertem ott egy lányt, aki össze hozott a barátnőjével. De ezek már régen voltak. Már nem éri meg egyáltalán oda menni.

2019. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a negatív, pozitív, hosszú, rovid, egyáltalán mindenféle válaszokat.

De a később jövők se csüggedjenek, jöhetnek még a válaszok, tapasztalatok!

2019. ápr. 21. 20:22
 7/9 anonim ***** válasza:
70%

Én lány vagyok. Mindenki azzal kezd, hogy "szia, kor?", sok a perverz, én még nem is beszéltem ott normálissal, pedig sokáig próbálkoztam. Lányokkal is dumáltam, azok is vagy egyből elkezdtek perverzkedni, vagy előbb megkérdezték, leszbi vagyok-e, mondtam hogy nem, és kiléptek. Jah, meg sok csaj azzal indít hogy amúgy ő fiú. A kedvencem viszont az volt, amikor kb 5-ször összedobott egy csajjal, aki csak beírta hogy "te b*zii g*ciiii" és kilépett.

Meg amikor egy pasi mindig bemásolja hogy hol lakik, hány éves, a snapchat nevét, és hogy ha érdekelne "egy kis szexi képcsere" akkor írjak neki, és kilép.

Szerintem hanyagold :D

2019. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kamugyrosz ***** válasza:
0%

Én is csak trollkodni járok fel, nem pedig ismerkedés céljából. De van aki veszi a lapot és jofej, na azzal nagy haversagba vagyunk meg a mai napig

L

2019. ápr. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi az eddieket, jöhetnek még tapasztalatok!
2019. ápr. 22. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!