Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra mi a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mi a leginkább visszataszító egy fiún?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondolok ami annyira durva hogy lehet akárnennyire jó pasi, 10/10-es, a látottak után teljesen elveszítitek a vonzalmatok felé

Én fiú vagyok, számomra pl ilyen dolog ha egy nő nem borotválja az alkarját



2019. ápr. 28. 18:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
17%
Na elmondom,hogy a lányoknak mi számít. Jó külső. Anélkül nincs vonzalom. Vágesz? Na szóval nézzél ki jól.
2019. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ápolatlanság és a nagy arc, meg a szájából kilógó kapanyél.
2019. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Egy fiún?? Egy másik fiú...
2019. ápr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha cigi van a kezében
2019. ápr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A cigi az nálam is elveszi a vonzerőt. Meg a hiányos, durván sárga, csálé fogsor. Nem baj ha nem tökéletesen állnak a fogai vagy ha nem hófehér, de ha egy bizonyos szint alatt van akkor onnantól nekem nem pálya. Ja és ha meglátom hogy a kezén a körme túl hosszú,mert nem vágja és ha nagyon ápolatlan. Ja meg visszataszítónak látom ha ilyen vastag fux nyakláncca van. Az nem gond ha van rajta ékszer, csak ízlésesen legyen. A fuxot nem tartom annak, de nekem még viselkedésre is van egy párdolog amit ha meglátok vagy tapasztalok akkor nálam biztos nem jöhetne szóba.
2019. ápr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
89%

a cigi, a nagyon csúnya arc, a testtartás, meg ilyen szokásos mozdulatok ha furák.

Pl van egy osztálytársam aki mindig felvesz egy jellegzetes testtartást amikor beszélget valakivel. nagyon merev és ez nem tetszik benne.

2019. ápr. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Kozos kormok, budos testszag, nagykepuseg
2019. ápr. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem intelligens, dohányzik vagy iszik, és más sem érdekli a bulizáson kívül. 17/L
2019. máj. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha azthiszi mivel fuvezik, ez altal mar egy ferfi (es nem gyerekes)😆

Jajj de sok ilyennel talalkoztam

2019. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én pont olyan vagyok amilyet a 7 es írt.

Szóval ezért nincs barátnőm 🤔

2019. máj. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!