Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miben változik, mennyivel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változik, mennyivel lesz másabb az életem ha lesz barátom?

Figyelt kérdés

18 éves leszek,de még nem volt barátom. Arra lennék kíváncsi,hogy miben lesz másabb az életem mint eddig,ha lesz valakim. Megváltoznak e a szokásaim,nézeteim.

Nektek mi változott meg azzal,hogy lett egy párotok?



2019. máj. 5. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Semmi!21 éves Férfi vagyok és eddig semmibe se változtam meg!Talán abban, hogy már nem akarom az embereket feldarabolni!Csak egy részét!A barátnőm ad egy pozitivítást a nap elején, amit már el is vesztek, ahogy emberek közé megyek!Jó, hogy van valaki melletted aki szeret és te is szerethetsz valakit aki viszont szeret!Meg jó dolog este összebújva együtt lenni!Meg annyi változott, hogy közös kassza van és már nem járok annyit bulizni meg haverokkal bandázni!Mondjuk 1000x jobb a szerelmemmel lenni!🤗
2019. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kigyógyultam a depresszióból, azóta is boldog ember vagyok. 5,5 éve együtt
2019. máj. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

Párt az ember nem azért alöaszt, mert más életet akar, hanem azért mert minden idödet ez az emberrel akarod tölteni. Minden percben vele akarsz lenni, intim kapcsolatot akarsz vele tölteni.

Ha nincsen szerelem, ha nem érzed azt, hogy de én azzal az x emberrel akarok élni, akkor teljesen felesleges egy partner. Elöfordulhat, hogy 25-30 évesen érsz meg rá, hogy megnyílj egy szerelemnek.

2019. máj. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

* kevesebb szabadidőm maradt

* alkalmazkodnom kellett a másikhoz

* néha megeszi azt a kaját, amit magamnak csináltam

* kevesebb időm maradt munkára és önfejlesztésre

* kevesebb időm marad haverokra

* nem pukizhatok nyugodtan anélkül, hogy kényelmetlen lenne

* nem alhatok anéklül, hogy valaki horkolna mellettem

* nem azt csinálom, amit ÉN akarok, hanem azt csináljuk, amit közösen akarunk.


+ könnyebb megosztani a problémákat, ezért erősebb leszek, lelkileg támogatást kapok

+ könnyebb megosztani az örömöt, ezért még nagyobb örömöt élek át

+ megismerem a szeretet 5 nyelvét mind adok, mind kapok részről, ami mindkét esetben extra energiát ad

+ felfedezek olyan dolgokat, amiket egyedül soha (akár új világot, új szokásokat, új helyeket, új élményeket)

+ Egy baráttal olyan dolgokról is lehet beszélgetni, amiről egy barátnővel, vagy családtaggal nem.

+ jó a szex

2019. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Tapasztalatból írom hogy inkább ne legyen párod . Rá érsz még. 21 F
2019. máj. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Társadalmi elvárásoknak való megfelelés miatt ne legyen párod. Ebben egyetértek.
2019. máj. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

anyám hozzáment az apámhoz, és azóta azt se döntheti el egyedül, hogy nézzen ki a konyhája, ahová az apám amúgy legszívesebben bezárná, hogy ki se jöhessen, csak gyártsa neki a zabálnivalót. ha sikerül kirugdalni otthonról azt a fszt néháy napra, akkor még mindig visszaváltozik azzá a kedves, okos, sportos, barátságos, fiatalos értelmiségi nővé, aki amúgy lenne, aztán ha megint hazaeszi apámat a fene, már arról se képes önálló döntést hozni, hogy mit akar vacsorárra főzni (miután az ő ideje megy rá, az ő döntése kéne ogy legyen)


vagyis sztem ne legyen barátod, ha akarsz, menj el inkább háztartást vezetni, azért még fizetnek is. a párkereső férfi egy olyan dackorszakos kisgyerek, akit a mamája kitett otthonról, hogy mostmár keressen magának másik gondozót, mert ő belefáradt

2019. máj. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!