Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Bejön ha egy srác a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Bejön ha egy srác a healslutotok online játékokban?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel suli után szoktam Overwatchozni, és hát eléggé bejön. Mivel D-Va main én általában Mercyvel vagy Zenyattaval próbálom támogatni, amikor csak tudom.

Ez imponálhat neki, vagy csak alárendelem magam, és ezáltal nem is leszek a szemében jó pasi?

Kérlek, csak komoly válaszokat!!! 16/F



2019. máj. 6. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézz meg egy streamelő lányt, aki teszem fel CS-zik. Csak azért is sz**rá nyalják a seggét, és donatelnek neki. És tudod miért? Mert lány és más van a két lába között mint nekünk, férfiaknak. :D Online nagyon buknak a játékosok a lányokra, legalábbis ahogyan tapasztaltam.

Amúgy meg gondolj bele. Amíg te azzal küzdesz, hogy egy virtuális világban vagy neki support és ezzel próbálsz imponálni, addig más oda megy hozzá élőben egy szál rózsával, és elhívja randira. És tudod miért? Mert neki van töke. :D És ezt ne sértésként vedd, sokkal inkább motivációnak.

2019. máj. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyetértek az első válaszolóval. Valami hasonló választ tudtam volna írni én is. Egy lányt el kell hívni, nem pedig healslutolni vagy micsinálni xdd Ha egyébként a témában nincs elég önbizalmad, irj nyugodtan privibe, megprobalhatok segíteni
2019. máj. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 GuyFromNewCity ***** válasza:
100%

Azt a kqrva bárcsak tudnám miről van itt most szó😂

Anno a COD multiban szólalt meg egy lány és na a sok kanos pali egyből bevédte😂

Am azt olvastam hogy a gamer lányok nagy része nem egy szép teremtés. A kiszemelt legalabb nem 100+ kg?😀

2019. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia én régebben solakt Loloztam és Overwatchiztan és nem hogy imponált hanem a halálba írritált a sok sfej srác aki jön segíteni meg támogat mert egy lánynak segíteni kell úgyhogy a magam részéről idegesítő lennél. 16L
2019. máj. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Osztálytársak vagyunk, úgyhogy szoktunk hülyülni szünetekbe, nem csak neten beszélek vele. Igazából csak pár hónapja vagyunk közelebbi viszonyba és nem akarok barátzónába kerülni, inkább ettől tartok.

#4: Hát, LoLozni többnyire gyökerek szoktak, úgyhogy ez nem meglepő Xdd

2019. máj. 6. 20:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A felét nem is értem annak, amit írtál. 😂

Mi anno randizni vittük a lányokat nem játékokkal játszottunk velük. Bár attól függetlenül még lehet ez egy jó közös hobbi csak ne ennyinél ragadjatok le, ha közös a vonzalom.

2019. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hát én csak lolozok, de ha egy cuki fiú support main azért fix meghalok ugyh egyértelműen jó pont sztem :3

16/L

2019. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Aranyos, de semmi nem jön le belőle :D

Ha akar valamit írjon ne Mercyvel szaladgáljon utánam :D

2019. máj. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én személy szerint jobban szeretem a tökös férfiakat, akik egy játékban a harc középpontjában villogtatják a tudásukat. Egy utánam loholó healert nem tartok nagy számnak.
2019. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!