Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ciki, ha csokoloza...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki, ha csokolozas kozben fiukent a lanynak az also ajkat szoktam csokolni?

Figyelt kérdés
Baratnommel igy szoktam meg hogy en az also ajkat szoktam csokolni o meg a felsot nekem,viszont lattam kepeken ott pont forditva van meg olvasgattam is hogy pont forditva kell. Ugyis probaltuk de nem jott be ugy,szerintetek ez baj? Vagy esetleg ez mas partnernel baj lehet majd?
2019. máj. 11. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Baromira mindegy
2019. máj. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Mi az, hogy forditva 'kell'??? Szerinted ez ilyen szabvanyositott dolog, ha nem ugy csinalod ahogy a nagykonyvben meg van irva, akkor mar nem is jo, mindenki meg fog vetni erte, kirohognek a 10 eves tokik a boltban, vagy hogy?


Elkepeszto...

2019. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Van rá törvény?
2019. máj. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért csak az egyiket?
2019. máj. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Beirjatok googlbe,hogy csokolozas a kepeknel pont forditva van :(

Meg itt gyakorin is olvastam,hogy leirtak ,hogy kell csokolozni es mindenki ugy irta.

2019. máj. 12. 09:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Bezzeg arra már nem gondoltál miért ez a megszokott... Olyan buta vagy édes istenem
2019. máj. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo: ugye nem multal meg el 11 eves...?
2019. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a képekkel!

A lényeg, hogy mindketten élvezzétek a csókot.

Próbálkozni persze lehet! Sőt! Érdemes! ;)

2021. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!