Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évesen vesztettétek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány évesen vesztettétek el a szűzességeteket?

Figyelt kérdés

Ti hány évesen?

Ha még nem akkor hány évesen szeretnetek majd?

Gáz ha még 17 evesen az vagyok es felek hogy kifutok az idobol mert mar lassan minden lanynak meg volt, es en szuz lannyal szeretnem elosszor?

Bocsi hogy kicsit osszevissza a kerdes

17/f



2019. máj. 23. 11:07
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
46%

18 évesen

18L

2019. máj. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
De most azt tenyleg nem ertem ki az a megfeneklett szerencsetlen aki elkezdi lepontozni ennel mar csak az jobb amikor velemenyt kerdeznek es azt pontozzak le
2019. máj. 24. 15:12
 33/38 anonim ***** válasza:

20 évesen


Szerintem ne parázz, majd jön valaki akivel el fogod veszíteni


21/N

2019. máj. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
23%

a lepontozómanó mindig itt bújkál köztünk..


18. szülinapom után kb 2 héttel. Ne félj ez nem olyan dolog hogy kifutsz az időből XD ezt (se) Lehet és szabad sürgetni nyugi. Amúgy nekünk ez így sokkal könnyebb mert nem látszik, hogy elveszetted-e már.. Nem hiszem, hogy sokan megkérdeznék, ha meg igen mondhatod hogy igen :D fogsz találni olyat aki még az bőven...

18F

2019. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
43%
A lepontozók biztos aggszüzek..:D
2019. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%

13 voltam

24/l

2019. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
67%
20 vagyok és szűz. (N)
2019. máj. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
65%
23 éves szűz nő vagyok. Nem a legszerencsésebb állapot, de sosem volt szerencsém eddig. Talán nekem nagyok az elvárásaim, de nem tudnék olyasvalakivel lenni, aki nem olyan intelligens, mint én, a nyitottság hiánya pedig még nagyobb hátrány számomra. Ha belegondolok a barátnőim haklijaiba, egy párkapcsolatban nem tudnék ilyen tulajdonságokat elfogadni. De hát tökéletes ember nincs, és ezt tudom is. Ennek ellenére néhány dolog mindenkinek leher fontos, amit elvár a partnerétől.
2019. máj. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!