Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek tetszenek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek tetszenek az ilyen magas fiúk?

Figyelt kérdés

206-207 cm magas vagyok. Ez mennyire számít hátránynak? Mivel nincsen olyan sok 180 cm feletti lány. Ezért is kérdém. Pl egy 165-170 cm-es lánynak mennyire jó ez a magasság. 17 éves öcsém is 198 cm inkább lennék akkora. És 165 cm magas lányba volt szerelmes az őt is elutasította. Bár még jobb lenne 185 cm körűl lenni. Szerintem ez kb minden lánynak megfelel. Illetve e mellé a magasság mellé vagyok 115-118 kg. De a testzsírom csak 18% ami hasra inkább 16-nak tűnik. Mert 4 éve edzek már és a karom 42-es. Illetve 6 éve shotokan karatézok. Tehát annyi előnyöm van , hogy erős vagyok és jól verekszek tehát , meg tudom védeni magam meg egy lányt is. De belső tulajdonságaim között van az , hogy nagyon udvarias és kedves vagyok egy olyan lánnyal akit szeretek. Persze a mai világban már nem ez számít, hanem sokszor ki fogok olyat akinek a Mercedesz,Iphone,Zsé,Stb

19F



2019. máj. 30. 09:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem pl nagyon bejönnek a magas srácok annka ellenére is hogy 157 cm vagyok.
2019. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hát, én 160 cm vagyok, a bátyám meg 202, szóval el tudom képzelni a helyzetet. Fura lenne az biztos, de ha egyébként minden okés akkor nem lenne kizáró tényező 206-7 centis magasság.


19/L

2019. máj. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak én vagyok így ezzel ,de ha nekem megtetszik egy fiú akkor nem azt fogom figyelembe venni ,hogy hány cm,hanem hogy milyen a belső tulajdonsága .
2019. máj. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Akik azt emlegetik, hogy a mai világban csak a kocsi/pénz/kinézet számít és ő milyen aranyos édes srác, az a valóságban mindig egyéb elmebajban szenved, amiért menekülnek előle a nők.
2019. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Thoughtful ***** válasza:
Annak csak örülj h magas vagy. Nekem szemely szerint tetszik ha a fiu alacsonyabb (nem nálam hanem az átlagnál) ennek ellenere 194 cm es baratom van de nem zavar régen zavart kicsit de mar megszoktam h allandoan fel kell nézni rá😂😂. De nagyobb biztonságban érzem magam vele mint egy alacsonyabbal az tény
2019. máj. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

En is a magas pasikat szeretem. Volt 201 cm-es barátom, a jelenlegi párom is 190 cm. Én magam pedig 158 cm vagyok.

30/n

2019. máj. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a magas fiúkat, igazából most szidhatnak ezért hogy ezt mondom de az alacsonyak egyáltalán nem érdekelnek..

Én 171 centi magas vagyok, a srác akivel meg most éppen ismerkedünk 191 :D szóval tökéletes

Igaz kérdező, azért te még mindig magasabb vagy ennél is de nem hiszem hogy ez ekkora hátrány.

2019. máj. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem jött már be 205 centis kézilabdás fiú, szerintem nincs miért aggódnod. :)

(Én 168 cm vagyok)

2019. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, de ennek ellenére nem hatrány a magas a fiú :) sőt én bírom a magas srácokat
2019. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A magas fiúkat azok a lányok szeretik ,akik póni ló péniszben reménykednek.
2019. máj. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!