Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Legaranyosabb legmeghatobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kissanna251 kérdése:

Legaranyosabb legmeghatobb szerelmes szövegek esetleg könyv/filmekből?

Figyelt kérdés
Barátommal most leszunk 1évesek és egy naplót akarok neki adni amiben nagyon sok szerelemmel/egymás megtalalasarol/csokhozkapcsolodo romantikus szöveg van.Tudnatok ilyeneket írni?Esetleg a ti kedvenceitek?(Vagy amik pl idezetes oldalakon szoktak lenni hosszabb szövegek?)NAGYON FONTOS LENNE ÉS HOGY EGYEDIEK!

2019. jún. 4. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, ezzel nem feltétlen segítek és adok választ / ötletet, de szerintem jobb és sokkal személyesebb, ha te magadtól írsz az érzéseidről, gondolataidról.

Egyszer én is csináltam egy ilyen kis noteszt, amibe az érzéseimet írtam le a volt barátnőmnek. Én úgy kezdtem neki, hogy miközben írtam, nézegettem párszor képet róla, és a rá emlékeztető zenéket hallgattam, miközben próbáltam a legnyálasabban, de még is a lehető legromantikusabban leírni az érzéseimet vele kapcsolatban.

2019. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nyári kalandok többféle okból érnek véget, de mindent összevetve egy dolog közös bennük: hullócsillagok, fenséges, megismételhetetlen pillanatok, az örökkévalóság felvillanása, mely egy perc alatt elillan."


Nem lesz könnyű, iszonyú nehéz lesz. Minden nap meg kell küzdenünk, de én erre vágyom, mert akarlak téged mindenestül, örökre, együtt, minden nap."


Nem sok mindenben értettek egyet. Tulajdonképpen semmiben. Állandóan veszekedtek, minden nap sértegették egymást. De a nézeteltéréseik dacára egy dolog közös volt bennük: imádták egymást."


Egyszer már elhagytál, kibírom még egyszer, ha tudom, hogy valóban ezt akarod."



- Elveszed, amit akarsz, mert örömet okoz. Ez nem szerelem...

- Akkor mi?

- Valami céltalan lelkesedés, amit ki akarsz elégíteni. Távol attól, ami számít.

- Mi számít?

- A bizalom, a felelősség, vállalni a döntéseid terheit egy életen át. Méltó lenni hozzájuk, és főképpen nem bántani szerelmed tárgyát."

2019. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt akarom, hogy ragadjon el a hév, hogy lebegj a mámortól, fakadj dalra, lejts dervis táncot. Légy eszelősen boldog, vagy legalább légy rá nyitott. (...) A szerelem szenvedély, megszállottság, mely nélkül nem lehet élni. (...) Légy fülig szerelmes, olyat találj, akit őrülten szeretsz, és aki ezt viszonozza. (...) Ha szerelem nélkül mész végig az úton, akkor egyáltalán nem is éltél."
2019. jún. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ezek nagyon jók!!Még ilyeneket (pozitívakat) aki tud!
2019. jún. 6. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!