Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy írjak rá egy lányra aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak rá egy lányra aki visszajelölt Facebookon?

Figyelt kérdés
Teljesen idegen lány, csak úgy megtetszett és bejelöltem. De valami kedves szövegre gondolok :D Pl az hogy szia nagyon aranyos vagy es ugy gondoltam rad irok hatha nem zavarlak. Szeretnel velem ismerkedni? Ez jo?
2019. jún. 9. 03:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A hátha nem zavarlak és a szeretnél velem ismerkedni részeken kívül jó. Általában az emberek nem úgy ismerkednek, hogy most bekapcsoljuk az ismerkedés módot, ezért felesleges is ez a kérdés. Dumálgass vele szimplán, ismerjen meg először, aztán hívd el valahova, mintha csak összefutnátok. Ha bejössz neki, érezni fogod.
2019. jún. 9. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak köszönd meg a visszajelölést. Ha akar, bejösz neki, akkor beszélgetés lesz belőle, ha nem, akkor hiába írogatsz neki ilyen közhelyes szarságokat, csak tiltás lesz belőle
2019. jún. 9. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha visszajelöl, nyilván nem azért teszi hogy utána letiltson xd akkora baromságot úgyse írok xd
2019. jún. 9. 13:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia köszönöm, hogy visszajelöltél, nagyon kedves tőled. Aztán, ha történeteket posztol, reagálj rá csak pozitívan, aztán írd oda rá válaszul a történetére, hogy ez jó, így igaz, vagy hogy ezzel én is így vagyok stb. Amivel belehet egy nyomatékos beszélgetést indítani és hogy megtudd vele magadat kedveltetni.
2021. okt. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!