Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A legelején vagy az előjáték...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legelején vagy az előjáték után kell felhúzni az óvszert? 16F

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mostanában fogok lefeküdni először és mind kettőnknek ez lesz az első...
2019. jún. 15. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Az óvszert merev péniszre tudod felhúzni csak
2019. jún. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
legelején
2019. jún. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

A hivatalos álláspont az, hogy már onnantól, hogy bármi esélye van a férfi farkának a nő puncijához érni. Vagyis, ha az előjáték része, hogy hozzábújsz, aminek során összértek, akkor az a gyártók szerint már nem oké. Mondjuk kevesen használják így.


A valóság inkább az szokott lenni, hogy behatolás előtt (előjáték után).

2019. jún. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: mondjuk a gyártónak érdeke, hogy minél jobban "besz@r@ssonˇ, hogy vedd csak meg a terméküket és használd! Az túlzás azért hogy összebújásnál is fel kell venni. Behatolás előtt merev péniszre elég.
2019. jún. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Abból indulj ki, hogy a terhességhez az KELL (bár nem elég), hogy élő spermiumok jussanak a méhszájadhoz. Ez behatolással történhet meg (a többi leginkább fantáziálás), tehát akkor kell az óvszer, amikor behatolás lesz. Addig nem kell, bár semmi sem tiltja. Egyszer szagold meg, nyald meg azt a gumit, és eldöntheted, hogy akarod-e a pettingnél, előjátéknál.
2019. jún. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Akinek merev állapotban is lötyög az óvszer az mire jó ?
2019. jún. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk általában az előjáték közben kerül fel, amikor már mindketten fel vagyunk izgulva. Jobb, ha az óvszer felhúzása után még kicsit tart az előjáték, különösen az elsőnél, hogy az óvszer felhúzással járó apró zavar után újra egymásra tudjatok hangolódni, el tudjatok lazulni
2019. jún. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#7-esnek van igaza. Előjáték közben. De javaslom, hogy figyelj oda rá, ha lesz ebből bármi is, mert nem szeretnénk még egy "fájt de nem hagyta abba"-féle tematikát látni itt. Szóval csak okosan! :)
2019. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudom! Én alapból óvatosan, nyugodtan terveztem. Természetes, hogy odafigyelek majd rá.
2019. jún. 17. 00:27
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Nos, ha már azt tervezitek, hogy dörgölöd hozzá, játszadoztok, hogy bedugod, de mégsem, akkor már ajánlatos. Mert hidd el nem játék.

Én is mindig azt gondoltam, hogy higgadtan betartom a szabályokat stb, de hidd el nem így megy, férfiak vagyunk, vagyis én így gondolom ez mindenkinél így megy. Ha beindít a csaj és húzza az agyad, begerjeszt van az a pont, hogy úgy elkattan az agyad, hogy az sem érdekel, ha nincs rajtad gumi. Mert ilyen helyzetben nehéz higgadtan maradni. Tehát, ha már tudod, hogy kezdődik a kedélyes játszadozás, akkor húzd fel ! :D

2019. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!