Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lehet elcsavarni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet elcsavarni egy fiú fejét?

Figyelt kérdés

Szeretném ha elolvadjon (vagy nem tudom hogy mondjam) tőlem a barátom csak nem tudod hogyan! Lányok-fiúk véleménye egyaránt érdekel.


Kort is írjatok légyszi



2019. júl. 3. 15:06
1 2
 1/15 Mihago ***** válasza:
53%
42/F. Egy nagyobb méretű csőfogó valószínűleg megfelel a célra. Ha elolvasztani akarod, az nehéz, mert az emberi testnek magas a víz- és széntartalma, inkább összeégni fog.
2019. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szia!


"Szeretném, hogy elolvadjon tő,em a barátom, csak nem tudom, hogyan" - Szóval a barátod. Jártok. Akkor már elcsavartad a fejét, nem? Ott nagy a baj, ha nincs oda érted és jártok.


Modósítsd a leírást, kérlek, mert nem egyértelmű még az se, hogy egyáltalán milyen "barátod". Olyan, akivel jársz már, vagy barát-barát?

2019. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A barátom akivel együtt vagyok, és nyilván odavan értem de akkor úgy kérdezem hogy mitől indul be egy fiú? Így érhető?
2019. júl. 3. 15:41
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ha már kihunyt a láng, akkor bármit csinálhatsz.

Erre hamarabb kellett volna gondolnod.

2019. júl. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%

Igen, kérdező. Így már érthetőbb. Nem kötekedésből írtam, csak mást jelent a kifejezés, mint amire használtad.


Miért nem kérdezed meg, hogy mitől indul be? Minden fiút más hoz lázba. Van, aki imádja a stréber, vagy okos, vagy okoskodó csajokat, van, aki a perverz csajokra bukik. Van, aki egyikre sem. Van, akinek a legfontosabb a törődés. Szerintem kérdezd meg tőle, mert ez olyan kérdés, hogy.. mi nem ismerjük őt, nem tudjuk, nagyon tág téma. 24F

2019. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Mitől indul be? Bármitől.

Akár egy olyan ruhától, amit nem szoktál egyébként hordani, akár attól, hogy szexi fehérneműben vagy, akár mondasz vagy utalgatsz szexuális dolgokra, akár attól, hogy hirtelen letepered, akár szavaktól, tettektől, mosolygástól, masszírozástól, romantikus vacsorától, olyan dolgot csinálsz, amit ő szeret és te tőled az szokatlan, valami nem hétköznapi közös program.

Ha vonzódik hozzád, gyakorlatilag bármivel be lehet indítani a másikat.

Amitől te is beindulnál, amit te is szexinek gondolnál, arról ő is hasonlóan vélekedne szerintem.

De a te barátod, neked kéne ismerned már annyira, hogy mi az, amitől rögtön elalél.


24L

2019. júl. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Persze, ismerem is csak olyan helyzetben még nem voltam és félek hogy elcseszem
2019. júl. 3. 15:56
 8/15 Mihago ***** válasza:
50%

Kérdező, látod, csak pontosítani kellett, és kapsz normálisabb választ is, mint a csőfogó.


A régi mondás szerint: Normális nő nem engedi el a férjét otthonról éhesen vagy kanosan.


Ez természetesen a barátodra is igaz. Minden férfi ugyanarra vágyik: hűséges, kedves, megértő és tiszteletteljes nőre, aki testileg és lelkileg egyaránt odateszi magát.


Azt viszont ne felejtsd el, hogy a férfinak is be kell érnie. A legtöbben csak akkor kezdik értékelni az ilyen nőt, ha már elvesztették. Lehet, hogy hiába adsz neki meg mindent, akkor is el fog hagyni, megcsal, stb. Tizenéveskori kapcsolatok nagyon-nagyon ritkán szólnak egy életre.

2019. júl. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Neki nagyon normális értékrendje van. Remélem nem így lesz.
2019. júl. 3. 16:07
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak elmész mellette és van alakod elég is.. de miért akarod elcsavarni? Na ez a probléma 2019 ben se ti se mi nem találunk pontosan ezért mert ti erre jatszotok csak . Szegyen ...
2019. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!