Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon fiús vagyok. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Koresz957 kérdése:

Nagyon fiús vagyok. Mit gondoltok rólam? Ti lányként tekintenétek rám?

Figyelt kérdés
Nem hordok szoknyát/lányos ruhákat,fiú ruhákat szoktam felvenni (általában). Ezen kívül egyáltalán nem sminkelem magam, vagy hasonló (Nem is abban a korban vagyok), rövid hajam van,fiúkkal haverkodok,nem hordok p*csagatyát,érdekelnek a fegyverek,autók,tankok és a vadászgépek. Néha szoktam kint munkálkodni (Fűrészelés,csiszolás) időtöltésként (nem komoly dolgokat,csak kezdő vagyok,de pl. most csináltam egy nyakláncot,ami fából készült,és én fűrészeltem,csiszoltam le,égettem bele "mintát".) Nem sportolok, mindig azt mondják,hogy attól lesz fiú(s) valaki,hogy sportol,pedig ez nem igaz (Szerintem). Kiskoromban egyáltalán nem babáztam,inkább rajzoltam,találtam más elfoglaltságot. Ruháimat max azért válogatom meg,hogy nehogy belekerüljön egy-egy rózsaszín,lányos cucc.
2019. júl. 4. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Így is lehetsz szép lány, nekem nem lenne bajom ezekkel. Szeretem, ha valaki nem ilyen basic bitch.
2019. júl. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy lányként tekintenék rád. Jó, hogy vannak még olyanok akik nem mennek a csordával, hanem saját stílusuk van.
2019. júl. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
Nyilván egy külön egyéniség vagy. Hál'Istennek, nem kell mindenkinek Barbie-babának lenni, sőt, az a stílus kezd visszataszító lenni, legalábbis az én szememben. Attól még lány vagy, ha lány vagy. És ez lehet akár nagyon szexi is.
2019. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek bejön, másnak nem. Nekem a nőies nő tetszik szép hosszú hajjal, ruhákkal és nőcis viselkedéssel.
2019. júl. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Azt írod nem abban a korban vagy, így arra gondolok, hogy fiatal vagy. Szerintem ez még sokat fog változni, ha a fiúk aktívan érdekelni kezdenek. Viszont lehet, hogy semmit, ha a lányok figyelmére fogsz vágyni, akik szintén a lányokat szeretik. Attól függ mi lesz a célod, és miként tekintsenek rád.
2019. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát,őszintén,én fiú szeretnék lenni. Szerintem az ő életük sokkal könnyebb (Nyilván mert én lány vagyok) De egyszerűen nem bírom ebben a testben.
2019. júl. 4. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
28%
operáltasd át magad.
2019. júl. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát, kár hogy nem fiúnak születtem..
2019. júl. 4. 17:40
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
Jézusom! Nehogy átoperáltassad magad! Még fiatal vagy előtted az egész élet, lesz még időd eldönteni hogy mi szeretnél lenni. Bár én hiszem, hogy mindenkinek küldetése van a földön olyan nemben amilyenben született, de pl a melegeket egyáltalán nem ítélem el. Egyébként kérdésedre válaszolva igen, lánynak néznélek. De úgyse a külső számít, hanem a belső
2019. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért a hónalszőrőd és a bajszod szedd le.
2019. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!