Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16-17 éves lányok! Szimpatizál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-17 éves lányok! Szimpatizálnátok nálatok 10 évvel idősebb (nek kinéző) sráccal? Tőbbi lent?

Figyelt kérdés
Van egy 16-17 körüli lány, akivel gyakran szemezünk. Mindig ő kezdi, egyszer csak azt veszem észre, hogy néz. Én 26-28 évesnek nézek ki, mindenki annyira szokott tippelni akikor szába kerül a korom. Valójában több vagyok, de ez kost nem lényeges. Nyilván nem tudhatjuk, hogy az adott lánynak mi jár a fejében vagy miért néz, így a kérdés csak arra vonatkozna, hogy magatokból, a ti értékrendetekből kiindulva, figyelgetnétek-e egy ennyivel idősebb illetőt, szimpatizálnátok vele, megfordulna a fejetekben, hogy jó lenne megismerni?

2019. júl. 7. 12:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Nyilván vannak akiknek apakomplexusa van. De ha téged már most zavar mások véleménye ha akarnátok sem működne mert rengeteg bántó szót kapnátok ami nem feltétlenül jó egy párkapcsolatban. Tehát tegyél le róla, a pedofília sem divat 16/l
2019. júl. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

#1 ez nem pedofília, sőt biológiai értelemben teljesen normális lenne, ha a kérdező vonzalmat érezne. Amúgy divat manapság 14-17 éves lányoknak 20+-asokkal kezdeniük.


Azért gondolj arra, kérdező, hogy bár ez normális, mégis idősebbekre kéne ráhajtanod. Nincs veled egy szinten, és még a fiataloknak is több marad így.16/F

2019. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 10 évvel nézel ki idősebbnek (szerinted). Mennyi vagy valójában? Azért én nagyon nagyon mélyen magamba néznék, ha 30 éves korom körül tinilányokra hajtanék. 26 vagyok, de eszembe nem jutna kikezdeni egy középiskolással. Nyilván vannak jól kinéző ennyi idős lányok, de most komolyan? ...
2019. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Ha szerinted divat is, elég szomorú hogy ez elfogadott. Persze a szerelemnek nem lehet parancsolni satobbi. De hát azert az hogy egyboven felnőtt férfi egy kiskorú lányra hajtson az egy szánalmas dolog.
2019. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

1-es: Nem tudom hol olvastad, hogy engem zavar, vagy akár csak érdekel más véleménye. Nincs miről letennem, annyit írtam, hogy szokott nézni egy lány, nem terveztem megkérni a kezét. A pedofília kifijezést kérlek csak akkor használd ha tisztában vagy a jelentésével.


2-es: Nagyrészt igazad van, biológiailag normális lenne és divat is a kiscsajoknál, vagy csak nem nagyon zavarja őket ha a pasi idősebb náluk. Annyiban helyesbítenék, hogy nem hajtok rá, csak feltűnt, hogy figyelget.


3-as: Nem szerintem nézek ki annyinak, amennyinek, hanem mindenki más szerint. Az úgy látom a te figyelmed is elkerülte, hogy nem hajtok rá és nem kezdtem ki vele, gyakorlatilag épp ellenkezőleg, mint ha ő akarna kikezdeni velem...



Erre irányult volna a kérdés is, kár, hogy senki nem akarja tudni értelmezni...

2019. júl. 7. 13:59
 6/14 A kérdező kommentje:
4-es: Mint írtam 16-17 éves, tehát nem kiskorú, hanem fiatalkorú, a felnőttkor küszöbén áll.
2019. júl. 7. 14:03
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébkén a 2-es is azt írta, hogy az ilyen korú lányok hajtanak az idősebb pasikra, nem pedig fordítva. Csak valamiért mindenki ki akarja forgatni ezt a dolgot. Érdekes.
2019. júl. 7. 14:05
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Van egy 16-17 körüli lány, akivel gyakran szemezünk"


SzemezÜNK. Mondjuk ez egy ilyen tipikus nesze semmi, fogd meg jól. Gyakorlatilag az égvilágon bármit jelenthet a szemezés. Nem kombinálnék be ebbe semmit.

Mennyi idős vagy? Attól félsz, hogy rád mászik és nem tudsz nemet mondani, vagy mi van? :D

2019. júl. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen szemezünk. Észreveszem, hogy bámul rám, én pedig odanézek. Egy pár mesodpercig nézünk egymás szemébe, majd másfelé fordítja tekintetét valamelyikünk.
2019. júl. 7. 14:43
 10/14 anonim ***** válasza:
Itt megkerdezed hogy mi mit csinálnánk. Ergo érdekel a véleményünk. Tehát mégis csak foglalkoztat mások véleménye. Wow. Aztán a másik dolog, annyinak kinezo lány. Ha te is fiatalabbnak tűnsz ennyi erővel lehet ő fiatalabb csak annyinak tunik
2019. júl. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!