Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hátrány a hosszú haj a lányok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány a hosszú haj a lányok többségénél?

Figyelt kérdés

Olvastam már hasonló kérdéseket, de azok nem mostaniak, szóval gondoltam érdemes újra feltenni.

Nem tervezek változtatni a külsőmön azért, hogy másnak adjam ki magam, és hogy a többségnek tetsszek, én ez vagyok, oszt kész :D de persze azért kíváncsi is vagyok.


Vállig erő, erősen hullámos (de azért a göndörtől messze álló) hajam van, néha hordom kiengedve, de a meleg miatt, meg itthon stb. szinte csak copfban hordom. Állítólag illik az arcomhoz.


Igen, tudom, az összkép a lényeg, ami a legtöbbek szerint megvan. De hajlamos mindenki fölösleges és téves előítéletekkel előállni, ha csak meglátnak pár dolgot az emberen.


Bár a gyakorin ilyenek általában nincsenek, de nem a mai borzalmas divathajakat imádó lányok véleménye érdekelne.



2019. júl. 9. 19:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudok a lányok többségeként nyilatkozni de nekem nagyon bejön ha egy srácnak hosszú haja van. Ez a gyengém.

16L

2019. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Növessz hozzá szakállat, akkor jó.
2019. júl. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha csak ezt az egyet hallom hogy “hosszú haj” nem jön be. Számomra jobban tetszik a rövidebb haj- de! Láttam már helyes fiút hosszú hajjal és tényleg nagyon illett hozzá. Szóval cliche de akihez illik és tudja hordani annak nagyon jó, de sajnos sok esetben igénytelenül hordott hosszú/hosszabb hajat láttam és az nem jó.

Szoval én inkább rövid haj párti vagyok, de a hosszú haj se kizáró ok, azzal is lehet valaki helyes (nagyon is).

2019. júl. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem altalaban tetszenek a hosszu haju fiuk:) (azert max vallig ero) 16L
2019. júl. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nagyon bejön a hosszú haj:)
2019. júl. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem a mai lenyalt ecsethaj híve vagyok, de az ilyen hosszú sem tetszik.

Persze ez csak az én véleményem.

19/L

2019. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem eddig mindig hosszú hajú barátom volt, most is ilyen tetszik.
2019. júl. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha illik hozzád, akkor nincs vele semmi gond, sőt, előny is lehet. Aki leszól, azzal meg nem kell foglalkozni.
2019. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%

Nekem egyáltalán nem tetszik.

"de nem a mai borzalmas divathajakat imádó lányok véleménye érdekelne"

Számodra azok a hajak a borzalmasak, más számára a hosszú haj. Ha csak a pozitív megerősítést fogadod el minek írsz ki kérdést?

2019. júl. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

9-es: nem azt mondtam, hogy nem érdekel a negatív vélemény, azt szerettem volna tisztázni, hogy KIKNEK a véleménye nem érdekel. De egyébként meg megfogtál, mert a kérdésben a többségére, a kifejtésben meg nem minden lány véleményére voltam kíváncsi. Hupsz, hibáztam, tüstént elsüllyedek :D


Köszönöm az eddigi válaszokat (igen azokét is akiknek nem tetszik a hosszú haj, csak azért emelem ki ezt, hogy egyértelmű legyen egyeseknek is, hogy nem az egóm növelése végett írtam a kérdést.. :D)!

2019. júl. 9. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!