Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác megsimítja a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác megsimítja a felkarom, és poénkodik velem akkor vonzónak tart, tetszem neki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 13. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Meg akar dugni, ennyi
2019. júl. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Nem feltétlenül
2019. júl. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Ha neked tetszik, miért nem hivod el?
2019. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj,ezt nem lehet tudni.Ennyiből nem.Nekem van egy tök jófej lánybarátom,2 éve ismerem.Sokat nevetünk,hülyülünk együtt.Én egyáltalán nem vonzódok hozzá.Mégis gyakran volt olyan,hogy megsimítottam a felkarját.Helyzettől adódóan,épp eszembe jutott egy jó poén.Azt akartam,hogy jobban figyeljen rám stb.


Viszont mikor nagyon bejön egy lány akkor is szoktam hasonló dolgokat csinálni,ott viszont feltűnő,hogy próbálok viccesnek tűnni.Nem természetesen jönnek a poénok.Meg próbálom persze gyakran megérinteni.


A két eset között az a különbség,hogy a lánybarátomat régóta ismerem,míg a crush-aimat alig,és úgy csináltam ezeket a dolgokat.Szóval,ha a pasival már barátok vagytok,vagy már régóta ismered akkor valószínűleg nem jelent sokat a dolog.Amennyiben még alig ismered,és ezt tényleg nagyon feltűnően és gyakran csinálja akkor valószínűleg tetszel neki.Egyébként szerintem kérdezz rá inkább a dologra,pl.amikor épp poénkodik vicceskedve utalj neki erre.Ezt csak ő tudja megmondani biztosra.

2019. júl. 21. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
háromszor találkoztunk, és még alig beszéltünk :)
2019. júl. 21. 08:26
 6/6 anonim válasza:

Egyet értek a négyessel!


Annyi hozzáfűznivalóm lenne a mondandójához, hogy vannak olyan emberek, akik nagyon gyorsan felóldódnak, és az is lehet, hogy már most úgy tekint rád, mint egy ezeréves barátra.


Ennek ellenére rukkolok nektek!

2019. júl. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!