Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavar ha a párotoknak sokkal nagyobb a lába és így nektek gyorsabban kell lépni mellette?

Figyelt kérdés
Fiúként kérdem.
2019. júl. 17. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar semennyire. 2 meter a baratom, en 170 centi.
2019. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
35/36-osas lábam van, most nem fogok kényeskedni hogy zavar majd a jövőbeli barátom lábmérete. Alapjából véve mindig nekem kell lassítani mások mellett mert előrébb járok, hiába vannak kisebb lábaim. Szóval semennyire.
2019. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hát engem szokott piszkálni,mert nem mondom azt neki h lassítson,mert olyankor sokszor ideges,így van h neha ele megyek es hattal a tobbieknek felé nézek,és ilyenkor megfogja a kezem és egy picit lassít🤷😅
2019. júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve aranyos ez, és nem érdekel. Szüleim szerint én is folyton rohanok, így nem okozna gondot..
2019. júl. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Engem az zavar hogyha nem lassít miattam.

Én nem várom el hogy kihúzza a széket vagy bármi, nem vagyok híve az udvariasságnak, de azért ennyi figyelmesség szorulhat bele hogy lelassít mellettem.

Volt olyan hogy egy férfivel beszélgettem az utcán aki nem a párom volt csak egy ismerős, és jeges úton sétáltunk dombon lefele, én magassarkúban voltam. Ő meg rohant. Mondtam neki hogy elfogok esni ilyen tempoval... az volt a válasza hogy ne féljek majd elkap. Hát kösz. És rohant tovább. Én meg mentem a saját tempómban, nagy nehezen eszrevette magát.

2019. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
150-centi magas lány vagyok és a majdnem két méteres exemnek kellett folyton kapkodnia utánam a lábát járás közben. Szóval nekem nem okoz gondot a tempó tartása, megszoktam, hogy kicsi vagyok és már megszokásból jobban szednem a lábam.
2020. nov. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is elég alacsony vagyok, a barátom vagy 25 centivel magasabb nálam, de ő kérés nélkül is igazodik az én tempómhoz.
2020. nov. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!