Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti szeretitek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti szeretitek ha a barátnőtők haspólóban és p*csa gatyában van?

Figyelt kérdés

Mármint kint az utcán!!Vagy nem is szeretitek ha úgy öltözködik?


Van mikor megkéritek hogy ne úgy öltözködjön?


Nem rossz h megnézik a barátnőtöket?


Akiknek viszont nincs barátnőkük vmilyen okból:


Ti szeretitek ezeket a lányokat?


Jobban vonzódtok az ilyen lányokhoz?



2019. júl. 19. 19:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a szoknya szebb, nőiesebb
2019. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lazy Lover ***** válasza:
92%
nem nagyon mert mindig be szóltak neki a szoknya sexybb
2019. júl. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%

Igen nekem nagyon bejön az a stílus.

A szoknyát nem szeretem.

2019. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Szexinek azt hívjuk, ami sejtet, de nem mutatja, szóval ez nem az. Ettől még sokaknak tetszeni fog, mert lehet pihengetni a szemet, és khm, elképzelni dolgokat. Lesznek akiknek valamiért nem, ez van. Nem kell másnak megfelelni, öltözz úgy ahogy tetszik, ahogy jól érzed magad.


"Van mikor megkéritek hogy ne úgy öltözködjön?"


Nem fogom megparancsolni neki hogy öltözzön. Más tészta ha szívesen flörtölget mellé, azt nem fogom nézegetni, szóval úgy bye.


"Nem rossz h megnézik a barátnőtöket?"


Egyrészt nem a tulajdonom, másrészt engem is megnéznek, mégsincs semmi. Bízom benne, így nincs miért kattognom ezen. A flörtölésnél azért bye, mert nem tisztel, mint partner, akkor meg nincs miről beszélni.

2019. júl. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%

Ez a szett ízléstelen, közönséges, ráadásul 100/99 tinilány így öltözik, szóval még csak nem is egyedi. Emellett nagyon kevésnek áll jól. Szerintem egy pasi kicsit sem tartja vonzónak ha a barátnőjének a fél segge kint van az utcán, már ha valamennyire is érett az illető.

Es csak szólok, kicsit sem nőies...

19L

2019. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
87%

Nem, nem szeretném ha a barátnőm így öltözne, a szoknya sokkal szebb.


Nem szeretem ha egy lány tul leöltözik, ez különbözteti meg a lányt a ribitöl.


Egy valamire való lány nem öltözik úgy mint egy sarki k*va, többre tartja magát annál, és ez az ami bejön.


Önbecsület.

2019. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem van egy határ ebben a nadrágban is, de nyilván amúgy örülök, hogy megnézik a barátnőm, és büszke lehetek rá, nyugodtan kimenetek vele bárhova.
2019. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
86%
Szoknya :) rohadt sexy. És tènyleg 100/99 tini ribizli az általad említett setupban nyomul az utcákon. Na a maradèk 1 aki jól néz ki (persze ha nem azért nem hord p gatyát mert nem bírja felhúzni( ihaz sokan még így is szeretnek kötözött sonkának tűnni))
2019. júl. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
Szeretném ha lenne egy barátnőm ilyen cuccban. Izgató lenne az tuti! ;) ;)
2019. júl. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Egyáltalán nem. Az utcán a tini lányok nagy része ebben a közönséges "ruhában" járkál, nekem nem tetszene. Az más hogy ha nyár van, meleg de akkor legyen kicsit különböző vagy ízléses és ne ez a "r***ncos" féle mutogatom mindenem.
2019. júl. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!