Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti csak akkor nézitek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jsbsnaj kérdése:

Fiúk, ti csak akkor nézitek meg a lányokat ha tetszik nektek?

Figyelt kérdés

Arra lettem figyelmes, hogy a korombeli fiúk rendszeresen megnéznek. Ráadásul elég sok olyan aki nagyon jól néz ki.

Ilyenkor mit kéne tennem, hogy rájöjön, hogy nekem is tetszik? Ti mit vesztek ilyen jelnek?



2019. júl. 22. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Én kb minden hasonló korú lánynak megnézem az arcát. Nyilván nem fogom végig elemezni minden porcikáját, de ez csak így reflexből jön. Bár általában az váltja ki, hogy látom hogy ők is megnéznek. Egyébként engem is folyton megbámulnak a buszon, utcán stb, akkor még jobb a helyzet amikor egyedül van a csaj, de nem egyszer volt, hogy a barátnőjével ott néztek és mosolyogtak. Én meg ilyenkor nem tudom elképzelni, hogy mi az isten olyan érdekes rajtam. :D Ha szeretnéd tudatni vele, hogy tetszik akkor mosolyogj rá. Kb ez a legegyszerűbb módszer. Bár oda is mehetsz, viszont az már picit komplikáltabb.

17f

2019. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne
2019. júl. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
Általában igen. Feltűnően rámosolyogsz. És nálatok hogy van ez? Csak akkor nézed ha bejön?
2019. júl. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem. Akkor is megnézünk egy lányt, ha a szemünk sarkából csinosnak látszik vagy valami feltűnő rajta. Megnézzük, hogy tényleg csinos, szép-e és innentől mindenkinek egyedi. :) Van aki itt befejezi, más mosolyog, harmadik szemez csak és vár egy mosolyt... és még ezernyi mód akár leszólítás is.


Ha jeleznél neki, mosolyogj rá! Ha ott áll a haverjaival, akkor állj/álljatok meg te/ti is, akár valami kamu indokkal, hogy ha felnézel a kamu indokból , akkor lásd az arcát, még egy mosolyt elejts felé :) Ha akkor is néz és visszamosolyog vagy odamegy, attól a ponttól már ok. :) De ha mégsem egyből, akkor ilyenkor persze nem elmenekülni kell, hanem továbbhaladáskor visszanézni, mosolyogni :) Merészebbek kacsinthatnak is , hogy egyértelmű legyen ;)

2019. júl. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!