Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Nektek van ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek van ilyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nagyon sok az ilyen kérdés, de én is szeretnék válaszokat kapni. Volt valamilyen ciki első randi sztoritok?

Az enyém: a fiúval elmentünk sétálni, és leültünk egy padra. Beszélgetés közben elkezdett elmagyarázni valamit amit nem értettem. Azt mondtam neki, hogy szeretem amikor magyarázol, mosolygott és megcsókolt, azóta is együtt vagyunk. Akkor vicces volt, de már aranyos.



2019. szept. 1. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

Igazán csodálatos, filmbéli jelenet, szerintem örökre együtt lesztek.Megtaláltad a lelki társadat, becsüld meg és szeressétek egymást.

(Szarkazmus)

2019. szept. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem nincs, én csak álmodozok hasonlóról :D

Ha érdekel, egyébként azért írok mert amit te leírtál nekem is nagyon ez az elképzelésem.. Találni egy lányt aki elfogad úgy ahogy vagyok, csak mert nem vagyok egy nagy szám és féltékeny stb típus vagyok, meghívni a parkba sétálni, leülni egy padra megölelni stb.. A nyomor is álmodhat ilyenről. Szerencsések :3

18f

2019. szept. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%

Hát, éppen ettünk egy étterem féleségbe hambit, és hát a számban épp étel volt amikor azt hiszem volt valami vicces én pedig nem bírtam vissza tartani a nevetést, és hát véletlenül leköptem… ezt úgy kell elképzelni hogy csak ilyen pöttyök mentek rá( csak így tudtam leírni)


Amikor ültünk a padon, ő szájon akart puszilni, de én elfprditottam

2019. szept. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
40%

#3as vagyok. Véletlen elküldtem:D


Na szóval, elforditottam a fejem. Ez nekem akkor vicces volt mivel még nem volt semmi köztünk akkor.


Kirandultunk, ami nem volt betervezve és én szandálban voltam. Ő előre ment és pont lejtőn kellett menni én pedig hát seggre estem.


Amúgy egy csomó vicces sztori van. De hát én ilyen két bal lábas, kezes vagyok szóval nem csoda:D

2019. szept. 2. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#2

Aranyos amit leírtál, hogy mire vágysz, de magadat el kéne fogadnod. Tudom nem könnyű, de valahogy próbáld megszeretni magad és úgy még párod is könnyebben lesz.

2019. szept. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%
Nehéz megszeretni magam.. Valaki csak elfogad majd igy.. :3 Remélem van olyan aki nem arra megy hogy helyes meg önbizalommal teli legyek
2019. szept. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#2 biztos megtalálod a párod! Köszönöm szépen, mindenkinek ment a zöld! Jó sztorik, jót nevettem
2019. szept. 2. 14:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!