Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valójában mi lehet most?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában mi lehet most?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 1 év után ismét elkezdtem használni a Badoot. A régi képeimet kicseréltem de igazából nem nagyon nézegettem más lányokat akkor sem. Szinte azonnal lett egy matchem (mindketten szívet küldtünk egymásnak). Nagyon szimpatikus a lány és van több érdeklődési körünk is. Úgy gondoltam ráírok (nem sablon dumával, egy kicsit hosszabb lett). Én komoly kapcsolatot keresek, állítólag ő is.


Szóval, visszaírt nagyon kedvesen és úgy látom érdeklem őt, de valamiért nagyon keveset ír (állítólag a tanulás, suli miatt). Többször megnézte a profilomat azt mondta megismerne.


Jelenleg úgy néz ki hogy talán jövőhéten találkozunk, de nagyrészt csak én írtam neki és szerettem volna jobban megismerni de nem nagyon beszél magáról (csúnyán szólva én kell kihúzzak belőle mindent).


De nagyon felkeltette az érdeklődésemet és tényleg szeretnék egy esély adni mindkettőnknek. Mi lehet most köztünk?


Én 19/F a lány 18/F



2019. szept. 13. 00:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs mindenkinek csak már késő van, a lány 18/L akart lenni...
2019. szept. 13. 00:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát őszintén,lehet hogy több fiúval is ismerkedik vagy eleve nem ilyen irkálós fajta. Szerintem egyenlőre ne képzelj bele túl sokat és hagy,hogy menjen minden magától. Élőben úgyis kiderül,hogy megvan-e a kémia. De azért imádkozz,hogy élőben beszédesebb legyen,mert nincs is rosszabb mikor harapofogóval kell kiszedni belőle az infót az első randin. Azért sok sikert. 19/L
2019. szept. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elso valaszoloval ertek egyet! Lehet hogy tobb pasival irogat,lehet hogy valoban tanul vagy dolga van de lehet hogy nem mer megnyilni,eleg zarkozott. Ne eld bele magad,szemelyesen majd kiderul lesz e folytatas
2019. szept. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Számtalan oka lehet (lehet tényleg nem ér rá, eleve kicsit csendesebb típus stb. de valószínűleg több srácnak is írogat, egy nő rengeteg levelet kap).

Ne foglalkozz vele miért nem ír, koncentrált a jövő heti randira, úgyis élőben dől el minden! Sok sikert! :)

2019. szept. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat!
2019. szept. 13. 06:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Linkeld,majd én beszélgetek vele helyetted is.
2019. szept. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!