Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell ismerkedni?

Figyelt kérdés

Elég sokszor próbáltam már, hogy az emberek magam miatt szeressenek meg.

A lányokkal általában nincs is baj, velük tök jól elvagyok.

Viszont a fiúk nem érdeklődnek irántam, kerülnek. Nem tudom miért,hisz nem tettem ellenük semmi rosszat.

Próbáltam neten legalább fiúbarátokat keresni, de nem sikerült itt se.

Hogyan ismerkedjek fiúkkal?

16L


2019. nov. 5. 22:37
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Lehet igénytelen vagy, esetleg ronda, illetve dagadt. De az is megeshet hogy kibírhatatlan a személyiséged.
2019. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1. Kicsit se vagy bunkó.


Ennyi infó alapján ezt nehéz meg mondani hogy miért nem. Az is lehet hogy gyávákkal próbálkoztál. Vagy még kismillió lehetőség van.

2019. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. nov. 5. 23:02
 4/9 anonim válasza:
Na szóval, mielőtt bármi csinálnál menj oda a tükörhöz mondjuk fehérnemüben és nézz végig magadon (mondanám hogy küdj képet de ... :DÖ) Szóval nézz végig magadon és gondold végig hogy elégedett vagy e magaddal külsőleg? Ha igen, akkor alapból lesz egy magabiztos kisugárzásod amitől sokkal szebb leszel(nyugodtan gondolj időnként arra hogy milyen szexi voltál a tükörben. Amenniben nincs tükröd/tök vagy nem vagy elégedett magaddal próbáld előbb elérni hogy elégedett legyél, tehát ha úgy gondolod akor mozogj vagy épp egy picit testnevelj. Hidd el elősször magadban kell megtalálnod a lelki békét és magabiztosságot az ismerkedés előtt! Ja és szard le addig az olyan embereket mint az előző válaszoló! 14/F Ha gondolod nyugodtan írj!
2019. nov. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
huh most nézem ez a régi gyks accom jó hülye név és ne az előttem lévőt hanem az elsőt sry(előző voltam)
2019. nov. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó lehet igazad van....

De hiába próbálkozok nem tudom elfogadni magam.

És sajnos a lány barátaim sem könnyítenek a helyzeten.

2019. nov. 5. 23:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Írj bátran, nem harapok :D

20/F

2019. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia,

Lányokkal soha nem jöttem ki túl jól, inkább a fiúkkal.

A fiúk nem olyanok mint a lányok. Nem használnak ki, nem beszélnek ki a hátad mögött. Ők frankók. Megmondják az igazat a szemedbe.

Az első kommentelőt inkább elengedem, mert ez inkább lelki tiprás Volt.

A srácnak igaza van. Állj a tükör elé akár így akár úgy és legyen önbizalmad. Hidd el fel fogod kelteni a fiúk érdeklődését.

De olyan nincs, hogy egy fiút Sem érdekelsz. :) 16 éves vagy. Ha külsőddel van a baj, hidd el fogsz még változni :)

30L :)

Szép napot :)

Köszi fiúk :) Jól vagytok ;)

2019. nov. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ezzel a tükrössel nekem annyi bajom van hogy ahogy tapasztaltam a nők ha tükör elé állnak mindig meg találják magukban a hibát.


De pozitívum szerintem a nőknek hogy szerintem nem csak én hanem a férfiak nagy rész nem olyan szemfüles mint a nők. Ami hibákat látsz a tükörben azokat egy férfi lehet 1 év múlva se veszi észre. :D


Amúgy előzőekkel teljesen egyet értek. Ha magabiztos vagy az meg látszik és azzal rengeteg pasit össze tudsz szedni.

A kinézet miatt pedig szerintem nem kell annyira aggódni mert ahányféle ember annyi ízlés. Lehet valakinek nem tetszel de biztos vannak olyanok akiknek igen. Akiknek a szemében azonban gyönyörű vagy. Csak neked is úgy kell látnod magad.

2019. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!