Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Helyszín elsö randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyszín elsö randira?

Figyelt kérdés
Igazábol nem is randi de elkezdtunk abba az iranyba menni mert ugy volt hogy egyutt fogunk tanulni amikor feljott a kerdes hogy hol ugye otthon nem tul jo otlet szerintem ezert azt mondtuk valahol máshol aztán jott hogy tanuljunk kinn de ott most mar ugye tul hideg van aztan a fiu azt mondta menjunk el kavezni es ott tanulhatunk de igazabol a kavet nem szeretem es nem szeretnek valami nyilvanos helyre menni ahol sok ember lat. ti milyen helyet ajanlotok? Mozira is gondoltem de az mar tenyleg atmenne a randi kategiriaba de azt nem szeretnem mundjuk mi isgy egymast kozt tudjuk hogy ez randi lesz csak konnyebb ugy mondani hogy csak tanulunk. Es ezzel a fiuval egy heten 2 oram van szoval alapbol szemelyesen nem talalkozunk sokat meg ezert szeretnenk egyutt tanulni meg ugye bevallotta hogy szerelmes belem es amugy en is szeretem

2019. nov. 13. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Kavezo.
2019. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Otthon miért is nem jó?


De más tényleg nincsen csak kávézó vagy max gyorsétterem. Mozi nem tanulás és beszélgetés szintere. Elsö randikor meg inkább ismerkedtek mint, hogy egymásba ölelkezve filmet nézzetek.

2019. nov. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig kocsmába jártunk tanulni..
2019. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Otthon azert nem jo mert anyukam otthon van nala meg ott vannak a tesoji meg a szulei is
2019. nov. 14. 11:41
 5/8 A kérdező kommentje:
Es masodik valaszolo mar ismerjuk egymas mert 2 eve egy suliba jarunk es tavaly ota csetelunk kb minden nap
2019. nov. 14. 11:43
 6/8 A kérdező kommentje:
De igazad van azzal szenben hogy a moziban nem lehet tanulni es amugyis ami az en varosomban van mozi az csak franciaul van a Berni moziban van francia nemet angol is de az tul messze van
2019. nov. 14. 11:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Könyvtár.
2019. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, könyvtárba voltunk de ott nem volt hely és vegul a starbucksba mentunk
2019. nov. 24. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!