Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Tetszik a konditeremben egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a konditeremben egy lány, de nemtudom hogyan nyissam felè?

Figyelt kérdés
Szoval tetszik egy lany a teremben, koszonunk egymasnak és ami még fontos hogy ram mosolyog amikor koszon. Neha edzes kozben làtom hogy néha odanéz rám, én meg csak folyamatosan bamulom amikor nem figyel. Nem tudom hogy hogyan menjek oda hozzà, mivel kezdjem? Hogy hívnak, van e baratod szerintem ez nagyon bena. Valami kamu dolgot találjak ki, vagy kèrjem a segítsègèt pl amikor edzek hogy segítsen valamiben? Vagy megis hogy ti hogyan csinalnatok?
2019. nov. 24. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az jó ötlet ha segítséget kérsz tőle az edzés során valamiben. Ez egy jó kezdet.
2019. nov. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nyilvàn nem úgy hogy adja ki nekem fekvenyomashoz a 100kg-ot, hanem hogy pèldául megkerdesem hogy ő mit szokott csinàlni vádlira hog ilyen formás ? Ez jó lehet?

Utana mar jonne a tobbi magàtòl?

Nem vagyok beszari, csak nem akarok beégni.

2019. nov. 24. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez jó ötlet!

Vagy menj oda azzal, hogy sokszor láttad már ott és kérdezd meg, hogy mióta edz, hányszor szokott jönni, milyen gyakorlatokat szeret csinálni, ilyesmi.

2019. nov. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen ez is jó ötlet tényleg :)

Köszönöm az ötleteket

2019. nov. 24. 22:50
 5/5 anonim válasza:

nyissam tárgyas ragozás, nyugodtan használd a K-t, mert úgy hallottad te is, csak nem vagy benne biztos, hogy helyes-e.

"nyissak"

Vagy én azt írtam volna, hogy "hogyan közeledjek" :)

2019. dec. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!