Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk milyen közeledést szerett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen közeledést szerettek egy lánytól?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá hogy mit szerettek egy lánytól amikor közeledtek egymáshoz. Mi jön be nektek amit csinálhat.

Pl még az elején csak úgy arcra puszi, vagy meg-megérint néha így a karotokat vagy a vállatokat. Vagy mondjuk beletúr a hajatokba játékosan. Tudom hogy azt is szeretitek hogyha ő megcsókol és nah izgató meg folytatjátok egyből.

Meg mondjuk én nagyon szeretem az ilyet hogy csók közbe amikor a fiú már megcsókol és ülünk egymás mellett, amikor már nyilván azért egymáshoz értünk (ő fogja a derekam én meg a mellkasát vagy a nyakát, arcát), akkor én szeretem rátenni a combom az övére. És ez mindig bejön nekik, magukhoz szoktak húzni jobban vagy abból az következik hogy az ölükbe ültetnek. Na de sokminden lehet még ilyen kisebb nagyobb közeledések csajtól.

Kinek mi jön be?

17/l



2020. jan. 18. 10:23
 1/2 anonim ***** válasza:
84%

Az jön be ha természetes az egész.

Ez nem egy kirakós játék.

2020. jan. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Szeretem ha nyíltan odajön és megmondja, hogy akar.
2020. jan. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!